O Mollie


O Mollie

Mollie powstała w 2011 roku.

Wszystko zaczęło się od mojej pasji do podróży, wrodzonej ciekawości świata, ludzi, ich wierzeń, kultur. Z całą pewnością nie jestem kobietą sroką, ale nie ma co ukrywać, że z każdej podróży lubiłam i wciąż lubię przywozić małe świecidełka. Drobiazgi, bibeloty, amulety. Zwłaszcza takie, które pozwalają mi oryginalnie urozmaicać "mój look". Nadawać zwykłemu t-shirtowi czy klasycznej sukience określonego charakteru, wyróżnienia, sygnału. Prawdopodobnie też dlatego tworzę biżuterię, której duch przygody, podróży, szczęścia jest tak bliski.

Mój cel:
Chcę, aby Mollie była subtelną i oryginalną, a jednocześnie bardzo uniwersalną biżuterią. Ozdobą praktycznie dla każdego. Dodatkiem do stroju, który można spersonalizować, dowolnie zmieniać, łączyć. By był to produkt modny i pożądany, a jednocześnie wpisywał się swoją formą w klasykę. Bardzo lubię proste, a jednocześnie wyraziste formy. Interesuję się symbolami i ich znaczeniem. Przykładam też bardzo dużą uwagę do jakości. Mollie jest więc w 100% polską biżuterią z klasą, ale w bardzo przystępnej cenie, na którą pozwolić może sobie każdy.

Najważniejsze dotychczasowe osiągnięcie:
Uwielbiam samochwałki ;) A tak poważnie nie robię tego dla dyplomów i wyróżnień. Nie startuję w konkursach, nie ścigam się z artystami. Chcę dawać ludziom uśmiech, frajdę, przyjemność i to mi się udaje. Z tego jestem dumna i zadowolona. Mam ogromną grupę powracających klientów, co jak wiadomo w handlu internetowym, wcale nie jest tak oczywiste. Okazuje się jednak, że Mollie wciąga jak kofeina, jak tatuaże. Masz jedną, chcesz mieć drugą, później kolejną, etc. Podobno żyć się bez tego nie da ;) I to jest chyba najbardziej fantastyczne. Zbieram przy okazji oczywiście wszystkie serdeczne „ochy i achy”, ale w całej tej radości najważniejszy jest dystans. Nie podskakuję więc w euforii, tylko nakręcam się pozytywnie i tworzę nowe pomysły. To jest bardzo inspirujące.
Od początku podkreślam aspekt personalizacji mojej biżuterii – doboru rodzaju sznurka czy łańcuszka, rzemyka, koralików, wykorzystywanych zapięć, węzłów, kolorów, grawerów, dedykacji. Działam jak pogotowie prezentowe. Tworzę kolekcje okazjonalne, grupowe, biznesowe, wpisujące się w misje CSR, fundacyjne, społeczne. Mam delikatne ozdoby dla dzieci, kolorowe dla młodzieży, całą paletę pomysłów dla kobiet w każdym możliwym wieku i co ważne – a dla mnie szczególnie przyjemne – kolekcję męską. Już odważnie mogę powiedzieć, że męska Mollie odniosła swój mały sukces w zamianie postrzegania współczesnego mężczyzny, a to jeszcze nie koniec. Przeciwnie, dopiero początek:-)

Motto marki :
Szczęście nie ma granic… Szczęście dla każdego, Mollie dla każdego!

Moje plany:
Chcę dawać jeszcze więcej przyjemności, radości i uśmiechu. Jeśli pozwoli mi to na rozwój osobisty i biznesowy to będę szczęśliwa. Nie ścigam się z doskonale rozpoznawalnymi markami z reklam tv, centrów handlowych czy pasaży miejskich. W tej chwili nie ma to ani sensu, ani uzasadnienia, ani ja nie mam takiej potrzeby. Dzięki temu, że to moją pasja i przyjemność, wciąż patrzę na to jak na wyzwanie a nie skomplikowany biznes. Może dzięki temu Mollie jest wciąż biżuterią dostępną dla każdego? A to sprawia mi prawdziwą przyjemność. To właśnie chcę i będę umacniać w najbliższym czasie....

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl