Warto wiedzieć

1. Dbanie o biżuterię

Biżuteria Mollie wykonana jest z materiałów, o które należy dbać - unikać narażenia biżuterii na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne.

Nie powinna ona :

  • mieć kontaktu z detergentami chemicznymi lub innymi środkami czyszczącymi,
  • pryskana perfumami
  • być moczona.

Zabrudzenie elementów srebrnych i pozłacanych można usuwać przeznaczonymi do tego chusteczkami lub płynami.

 

2. Serwis sznurków

W przypadku biżuterii, gdzie elementem podstawy jest bawełniany sznurek woskowany –gdy straci on kolor lub wytrze się można biżuterię przesłać do nas, na adres:

Haloomy.pl ul. Ceynowy 4a, 84-200 Wejherowo

Wymienimy go na nowy, w kolorze wskazanym w liście. Koszt serwisu sznurka to 10 zł za przesyłkę listem poleconym priorytetowym, które należy wpłacić na nasz rachunek bankowy, w tytule wpisując „wymiana sznurka, swoje imię i nazwisko”.

 

3. Rozmiary

Bransoletki

Przy każdym produkcie znajduje się informacja o rozmiarze. Część z nich jest uniwersalna, pasująca na każdy nadgarstek, a część w rozmiarach:

XS - o długości ok 15cm
S - o długości ok 16cm
M - o długości ok 18cm
L- o długości ok 19cm
XL - o długości ok 21cm
XXL - o długości ok 23cm

Jeżeli chciał(a)byś zamówić bransoletkę w innym rozmiarze, prosimy o zaznaczenie takiej informacji w komentarzu do zamówienia.

Naszyjniki

Dostępne długości to:

42cm
45cm
60cm
70cm

 

4. Opakowanie

Każdy produkt jest pakowany w czarną kopertę przewiązaną czarno-białym sznurkiem i etykietą Mollie. w środku znajduje się zakładka na biżuterię z motto. Dedykacje można dowolnie zmieniać.

 

5. Grawer

Wykonujemy grawery na wybranych zawieszkach, o płaskiej powierzchni. Na jednej stronie mieści się ok. 8 znaków. Koszt grawerunku to 5zł/jedna strona zawieszki, bez względu na ilość znaków.

 

6. Zamówienia indywidualne

Chciałbyś stworzyć własną wersję biżuterii Mollie, spersonalizować ją, a nie wiesz jak, napisz do nas. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w realizacji takiego zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl