Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 pozłacanego oraz z kamieni naturalnych.

 • Kamień szlachetny: kunzyt – kruchy minerał
 • Kształt kamienia: kulka fasetowana o średnicy 2,5mm
 • Łańcuszek: splot rolo, średnica ogniw 1,8mm
 • Typ zapięcia: federing
 • Rozmiar: do wyboru + 3cm łańcuszka regulującego

Kunzyt – wewnętrzny spokój i radość życia, to jeden z „młodszych” kamieni szlachetnych. Ten minerał w odcieniu delikatnego różu znany jest od niewiele ponad stu lat i współcześnie przeżywa swój drugi renesans. jest bardzo rzadką różowofioletową odmianą minerału zwanego Spodumen. Pod względem budowy chemicznej jest to krzemian glinu i litu. Jednak pierwiastkiem nadającym mu barwę jest mangan.

Kunzyt jest kamieniem, którego pole elektromagnetyczne silnie oddziałuje na relacje z innymi ludźmi. Buduje w nas poczucie wartości oraz dodaje energii, która jest pomocna przy pokonywaniu codziennych trudności. Zdobywając zaufanie do samych siebie i wierząc w swoje możliwości – zdobywamy zaufanie innych. W naturalny sposób zdobywamy przychylność i aprobatę naszych autorytetów oraz ludzi, na których wyjątkowo nam zależy, ale także tych, którzy wcześniej nie byli  wobec nas szczerzy czy życzliwi. Pozytywne nastawienie do innych, niezależnie kim są i jakie mają zamiary, może stać się naszą tarczą ochronną.

Kunzyt powoduje, że jesteśmy atrakcyjni, czarujący, dyplomatyczni, równocześnie delikatni i skuteczni. Według tradycji ludowej kunzyt pomaga odzyskać wewnętrzny spokój i radość życia, a także uwalnia od obaw i niepokoju, dlatego jest to doskonały kamień dla osób zmagających się z silnym stresem. Subtelność, którą emanujemy może być silnym magnesem przyciągających kochających i pomocnych nam ludzi. Równocześnie odkryjemy na nowo istniejące już relacje i dostrzeżemy ich nieocenioną wartość. Nasz nowy związek partnerski będzie emanował szczerym uczuciem, natomiast wieloletni związek wypełni smak lojalności i uczciwości.

Kamień ten jest bardzo kobiecy i uwodzicielski. Swój niepowtarzalny urok kunzyt zawdzięcza intensywnemu blaskowi i delikatnej różowej barwie, której towarzyszą fioletowe niuanse.

Kunzyt wg medycyny niekonwencjonalnej:

 • Wzmacnia serce, poprawia ukrwienie narządów i skóry.
 • Wspomaga prawidłową pracę nerek i płuc.
 • Pomaga w chorobach zaburzenia łaknienia, epilepsji, schizofrenii i psychozach maniakalno-depresyjnych.
 • Łagodzi napięcia w rejonie karku i barków.
 • Zmniejsza bóle menstruacyjne i reguluje cykle miesiączkowe.
 • Pomocny w leczeniu chorób krwi np. anemii czy białaczki.
 • Zapobiega procesowi starzenia narządów oraz skóry.
 • Pomaga wyjść z nałogów.

Pielęgnacja i środki ostrożności:

Kunzyty są kruche i nieodporne na wzrost temperatury. Pod wpływem światła słonecznego mogą tracić swój intensywny kolor i dlatego należy przechowywać je w zacienionym miejscu. Można je myć w letniej wodzie.

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka CHAIN kunzyt”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...