Opis produktu:

Nowość! Piękna bransoletka na gumce wykonana z kamieni naturalnych szlachetnych oraz przekładek, oponek i kulek ze srebra próby 925. Każda bransoletka jest unikatowa za sprawą zawieszki, którą jest blaszka srebrną ręcznie młotkowana – nie ma dwóch identycznych zawieszek.  Absolutnie unikalny wzór idealny na cały rok!

  • Kamień szlachetny: labradoryt
  • Rozmiar kamieni: kule fasetowane 3-3,5mm, talarki gładkie 2x4mm
  • Srebrne kulki gładkie o średnicy: 2,5-3mm
  • Średnica zawieszki: 10mm
  • Rodzaj wykończenia:  do wyboru srebrne pr. 925 lub dodatkowo pozłacane warstwą 24k zota
  • Rozmiar bransoletki: do wyboru + 3cm łańcuszka przedłużającego do regulacji

Labradoryt – kamień medytacji. Labradoryt pozwala nam zajrzeć w głąb siebie i odkryć to kim naprawdę jesteśmy. Wspomaga twórcze myślenie i kreatywność. Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach beznadziejności i depresji, zastępując je entuzjazmem, wiarą w siebie i inspiracją. Dodaje siły pozwalającej przetrwać ciężkie momenty życia i energii niezbędnej do realizacji zamierzonych celów. Dzięki niemu sprostasz każdemu, nawet największemu wyzwaniu. Pozwala również uporać się ze złymi wspomnieniami z dzieciństwa. Ze względu na swoje uspakajające, stabilizujące i kojące właściwości kamień ten powinny nosić osoby nerwowe, łatwo wybuchające złością. Pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu. Oczyszcza organizm i wspiera wydalanie z niego wszelkich toksyn opóźniając tym samym procesy starzenia. Poprawia koncentrację, jest pomocny przy kłopotach z pamięcią i walce z bólem głowy. Labradoryt reguluje procesy trawienne, poprawia metabolizm i jest pomocny w walce z nadwagą. Aktywizuje również układ immunologiczny wzmacniając naszą odporność.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka TEMPLE antique”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...