Opis produktu:

Piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 (lub dodatkowo pozłacana 24karatowym złotem) oraz z kamieni naturalnych.

Do wyboru wykończenie pozłacane lub srebrne. Ilość kamieni może się różnić w zależności od rozmiaru bransoletki. Rozmiar bransoletki do wyboru.

  • Kamienie naturalne: czarny turmalin, agat karneol, kamień syntetyczny – cyrkonia szampańska
  • Kamienie: kulki fasetowane stopniowane 2,2-3,5mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar: do wyboru +  dodatkowa regulacja łańcuszkiem 3cm
  • Jeśli wybierasz opcję bez regulacji, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  minimum 1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.

Karneol zwany jest „kamieniem na poprawę samopoczucia”, oprócz tego pomaga w nauce, ponieważ poprawia pamięć i pobudza inspirujące myśli. Wspomaga przygotowanie przemówień i wspomaga pracę nad głosem, dlatego polecany jest między innymi aktorom. Pomaga wyzwolić się z lenistwa i poprawia witalność. Poprawia samoocenę, dodaje odwagi a osobowości siły. Świetny do medytacji. Łagodzi: gniew, zazdrość, strach, wybuchy wściekłości oraz żal.

Turmalin to kamień szlachetny o potężnej mocy. Doskonale utrzymuje ładunek energetyczny, a to dlatego, że jest piroelektryczny – zmiana temperatury powoduje powstanie ładunków elektrycznych – oraz piezoelektryczny – ma zdolność do przechowywania ładunków elektrycznych oraz do przetwarzania energii. Kamień ten uwalnia jony ujemne i emituje promieniowanie podczerwone.

Turmalin czarny -wspiera opanowanie, zmniejsza stres, chroni przed zewnętrznymi wpływami, daje trzeźwość, jasność, logikę, najlepszy kamień ochronny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka WARM mix”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...