Naszyjnik choker SIMPLE turmalin mix/black wykonany w całości z kamieni naturalnych oraz srebrnego lub pozłacanego zapięcia.

  • Kamień szlachetny: turmalin
  • Kształt: kulki fasetowane o średnicy: 3mm
  • Typ zapięcia: toggle – kółko i patyk
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne pr. 925 lub pozłacane 24k złotem – do wyboru

Turmalin – bogactwo, przyjaźń, miłość, a przy tym równowaga, harmonia. Kamień ten zaliczany jest do kamieni słonecznych, a więc przyciąga przyjaźń i inspirację i wszystkie inne dobre energie. Turmaliny to mieszaniny barwnych skał z grupy krzemianów. Najłatwiej spotkać je w Brazylii, w USA, w Afganistanie, na Madagaskarze, na Uralu oraz w Rosji. W Polsce natkniemy się na nie w Górach Sowich, na Dolnym Śląsku oraz w Tatrach.

Turmalin to kamień szlachetny o potężnej mocy. Doskonale utrzymuje ładunek energetyczny, a to dlatego, że jest piroelektryczny – zmiana temperatury powoduje powstanie ładunków elektrycznych – oraz piezoelektryczny – ma zdolność do przechowywania ładunków elektrycznych oraz do przetwarzania energii. Kamień ten uwalnia jony ujemne i emituje promieniowanie podczerwone.

Turmalin różowy – wiąże się z miłością i czakrą serca, pomaga w uwalnianiu od stresu, napięcia, depresyjnych myśli i paniki. Osoby które zamknęły się na emocje różowy turmalin wspiera w przywracaniu pasji życia i zapału. Poza tym ten kamień uspokaja, pomaga w odczuwaniu radości, szczęścia i zrelaksowania.

Turmalin czarny -wspiera opanowanie, zmniejsza stres, chroni przed zewnętrznymi wpływami, daje trzeźwość, jasność, logikę, najlepszy kamień ochronny.

Turmalin zielony – wzmacnia witalność, wspiera żądzę przeżyć, wspiera zdolność odbierania sztuki, wspiera zainteresowanie ruchem, intensyfikuje postrzeganie uczuć, wspiera radość i wdzięczność.

Turmalin brązowy – wspiera poczucie wspólnoty, pomaga dogadywać się w grupie, pomaga dopasować się i odnaleźć swoje miejsce, pomaga przy realizacji zamierzonych projektów.

Turmalin żółty – daje radość, wzmacnia zaufanie do samego siebie, pomaga ujawnić własne talenty, poprawia pamięć, daje chęć rozrywki oraz optymizm.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naszyjnik choker SIMPLE turmalin mix/black”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...