Opis produktu:

Bardzo efektowny naszyjnik wykonany ze srebra pr. 925 oraz naturalnych szmaragdów z zawieszką w kształcie listka monstery.

  • Kamień naturalny szlachetny: szmaragd cieniowany 14szt o średnicy 3mm i 100szt o średnicy 2,2mm
  • Kolor kamienia: kamienie różnią się od siebie i wybierane są losowo
  • Kształt kamienia: okrągły, fasetowany
  • Zawieszka: listek monstery, wymiary szer.: 13,3mm, wys.:12,2mm – można zamienić na inną, na zdjęciu w galerii model z piórkiem
  • Srebrne kulki o średnicy 2mm
  • Długość naszyjnika: do wyboru

Dostępny w oprawie srebrnej pr. 925 lub srebrny pozłacany 24k złotem.

Szmaragd pozytywnie oddziałuje na tych, którzy mają go przy sobie. Uspokaja, wyrównuje energię, dzięki czemu łatwiej jest im wyjść z sytuacji stresowych. Być może to kwestia barwy, ponieważ głęboka zieleń uspokaja. Szmaragdy były cenione już w starożytności – a ich sława nie minęła. Każdy kto decyduje się nosić Szmaragd, decyduje się również na ścieżkę dobrej myśli, pozytywnego działania i wsparcia dla innych. Ułatwi i uprości kontakt z innymi ludźmi na każdej stopie – zaczynając od romantycznych związków, poprzez rodzinę, a na biznesowych relacjach kończąc.

Szmaragd, oprócz właściwości magicznych, ma również wiele właściwości zdrowotnych – wpływa korzystnie na pracę serca, wspomaga leczenie chorób oczu, tarczycy, żołądka czy reumatyzmu. Ma działanie przeciwbólowe (sprawdza się zwłaszcza przy bólu mięśni i stawów). Dodatkowo radzi sobie z nadciśnieniem i bezsennością. Wspomaga regenerację organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem jelit, woreczka żółciowego i wątroby. Przynosi szczęście, spokój i równowagę na poziomie wszystkich czakr, pod warunkiem, że osoba, która korzysta z mocy kamienia ma czyste serce, myśli i plany. Jeśli natomiast ma złe zamiary, wtedy możemy się spodziewać problemów, które mają nas nauczyć szczerości i dobroci serca. Szmaragd zdusza w zarodku negatywną energię, podkręca blask ludzkiej, czystej aury. Chroni dom i jego mieszkańców.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naszyjnik MONSTERA ze szmaragdami”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...