Opis produktu:

Subtelna bransoletka z kryształem górskim truskawkowym wykonana ze srebra próby 925 lub dodatkowo pozłacana 24k złotem i zawieszką z wybranym znakiem zodiaku

  • Kamień szlachetny: kryształ górski truskawkowy, oponki fasetowane o średnicy 3-2,7mm
  • Zawieszka w oprawie: kwarc różowy 5-6mm
  • Kulki srebrne gładkie 2,2-2,5mm
  • Rozmiar: do wyboru
  • Typ zapięcia: federing 5mm

Kryształ Górski to bezbarwny, przezroczysty Kwarc (dwutlenek krzemu), stanowiący powszechny składnik wielu skał na Ziemi. W zależności od domieszek różnych pierwiastków wbudowanych w jego strukturę tworzy liczne odmiany barwne – Ametyst, Cytryn, Kwarc Różowy, Niebieski czy Dymny i inne.
Nazwa Kryształu Górskiego pochodzi od greckiego słowa „krystallos” czyli „lód”. Powszechna nazwa „kryształ” przez wiele stuleci była zarezerwowana tylko dla Kryształu Górskiego.

Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym. Działa zarówno na ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, lub „neutralizatorem”. Jest „wzmacniaczem energetycznym” działający jak akumulator. Umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność do wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej – w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. Pojawia się w nas obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Życie nabiera sensu, gdyż posiadamy samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą.

Według niektórych teorii w czasach Atlantydy czyli między 40 000 a 10 000 lat p.n.e. ludzie na co dzień korzystali z energii, jaką emanują kryształy górskie. Wykorzystywali ją w leczeniu chorób i przywracaniu równowagi psychicznej, rozwoju duchowym, jak również w celu zasilnia miast i domów w energię. Już mały okaz może przewodzić i przechowywać gigantyczną ilość energii oraz wiedzy. W myśl tych teorii za czasów Atlantydy gigantyczne kryształy zostały zaprogramowane, by podnosić wibracje oraz wspierać ludzkość.

Kryształ górski i właściwości magiczne:

– jest jak tarcza ochronna odbijająca wszelkie niższe wibracje,

– dodaje i podnosi naszą energię,

– niweluje niekorzystne dla nas wibracje,

– uzdrawia,

– neutralizuje niekorzystne i szkodliwe promieniowanie,

– wzmacnia naszą świadomość i wibrację we wszelkich stanach głębokiego relaksu, czy medytacji,

– wzmacnia nasze wizje i zdolności,

– jest biblioteką wiedzy.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka MIND&ZODIAK z kryształem górskim”

Your email address will not be published. Required fields are marked

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...