Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamień półszlachetny: kwarc dymny – kulki fasetowane o średnicy: 3mm
  • Przekładki: srebrne kulki o średnicy 1,8-2mm
  • Długość srebrnej rurki: 2,5cm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne, złocenie żółte, złocenie różowe

Kwarc dymny – potrafi przefiltrować i uwięzić negatywne myśli i emocje innych ludzi. Odsyła z powrotem negatywną energię do jej źródła. Nosząc go przy sobie lepiej będziesz dobierać osoby, którymi się otaczasz. Polecany marzycielom bujającym w obłokach, ułatwia kontakt z ziemią. Odłącza czarne myśli oraz daje pewność siebie i jasność umysłu, pomocny w telepatii. Kwarc dymny jest polecany ludziom prowadzącym własne firmy i pracującym na odpowiedzialnych stanowiskach.
Daje ludziom słabym i chwiejnym, moc do urzeczywistnienia ich marzeń. Przydaje się, gdy podejmujemy ważną decyzję, szczególnie związaną z dużym wydatkiem finansowym – pomaga działać logicznie i skutecznie, wybrać najlepszą opcję. Energia kwarcu dymnego to praktyczne myślenie, dobra analiza faktów, trafny wybór i życie bez strachu.
Wpływa pozytywnie na płodność, kamień antydepresyjny, tj. wszystkie kamienie o ciemnej barwie oddziałuje na czakrę podstawy. Kwarc Dymny to neutralizator pola elektromagnetycznego – warto go podstawić przy komputerze lub nosić przy sobie – dla osób, które dużo czasu spędzają przy komputerze.

Litoterapia, zdrowie:
Przywraca narkomanów do realnego życia, wspomaga ich leczenie i przejście tego trudnego okresu. Łagodzi ból w dolnej części pleców, biodrach i nogach.

 

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...