Opis produktu:

Nowość – bransoletka FUNKY wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamień szlachetny: turkus afykański – lub inny na życzenie
  • Kształt: kulki fasetowane o średnicy: 2-2,2mm
  • Przekładki srebrne i pozłacane kulki o średnicy: 2-2,2mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Łańcuszek przedłużający: 3cm
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru – w wersji pozłacanej zmieniona jest sekwencja kulek srebrnych i pozłacanych, tzn. dominują wtedy pozłacane, czyli układ jest odwrotny niż na zdjęciu głównym.

Turkus – należy do grupy minerałów rzadkich a jego nazwa wywodzi się od nazwy Turcji „turecki kamień”, gdyż jego szlak handlowy wiódł niegdyś przez Turcję. Jest to kamień szlachetny. Niebieska barwa jest rzadka, zazwyczaj jest poprzecinany brązowymi, szarymi lub czarnymi żyłkami innych minerałów (malachitu i chryzokoli). Substancją nadającą odcienie niebieskie jest miedź, zaś zielone – żelazo.

Turkus łączy się ściśle z czakrą gardła. Symbolizuje urodę. Posiada właściwości absorbowania negatywnej energii, uważany jest za kamień przyjaźni, sprzyja pozytywnemu myśleniu i podbudowuje przyjaźnie. Wzmacnia spokój ducha, ochronę, mądrość, medytację. Pomaga w łagodzeniu dolegliwości oczu, zapobiega sennym koszmarom i niedomaganiom nerwowym.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka FUNKY turkus”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...