Opis produktu:

Nowość – bransoletka PASELOVE powraca, tym razem z pięknym wielobarwnym amazonitem, wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamień półszlachetny: amazonit – lub inny na życzenie
  • Kształt: kulki gładkie o średnicy: 3,5mm
  • Przekładki srebrne i pozłacane kulki o średnicy: 2-2,2mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Łańuszek przedłużający: 3cm
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru – w wersji pozłacanej zmieniona jest sekwencja kulek srebrnych i pozłacanych, tzn. dominują wtedy pozłacane, czyli układ jest odwrotny niż na zdjęciu głównym.

Amazonit jest dedykowany pisarzom, muzykom, tancerzom, malarzom i rzeźbiarzom. Daje nie tylko upust kreatywności, ale też przynosi szczęście hazardzistom. Przyciąga pieniądze i dobrobyt finansowy. Dla każdego, kto jest zdecydowany podjąć ryzyko, będzie dużym wsparciem, bo przyciąga powodzenie i spektakularne sukcesy. Kamień półszlachetny służy do odpędzania zmartwień, niepowodzeń i wszystkiego, co przywodzi strach oraz inne, niesprzyjające, niższe wibracje. W starożytności wierzono, że Amazonit ma właściwości odmładzające, dlatego ochoczo noszono kamień młodości na szyi, aby przeciwdziałać naturze. Jest wsparciem w negatywnych emocjach – jeśli nie wiemy jak poradzić sobie z natłokiem zmartwień i ogarniającym nas strachem, wtedy warto przeprowadzić medytację z udziałem kamienia. Minerał pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy, co sprawia, że w trudnych sytuacjach życiowym wspomaga uzyskanie równowagi. To symbol nadziei, wiary i optymizmu – jeśli czujemy, że nie ma w naszym życiu większego sensu i celu, wtedy warto wesprzeć się Amazonitem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka PASTELOVE amazonit”

Your email address will not be published. Required fields are marked

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...