Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamienie półszlachetne: unakit – kulki fasetowane o średnicy: 2mm
  • Przekładki: srebrne kulki o średnicy 1,8-2mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru
  • Gdy wybieramy opcję bez regulacji  podany rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.

Unakit – jego nazwa pochodzi od miejsca jego odkrycia w górach Unaka w Stanach Zjednoczonych. Oprócz USA występuje również w południowej Afryce, Brazylii i Chinach. Jest odmianą zielonego jaspisu i zawiera w sobie kilka rodzajów minerałów: zielony epidot, różowo-czerwony feldspar oraz kwarc.

Unakit jest doskonałym towarzyszem do medytacji i duchowych przemian. Wspomaga osiągnięcie równowagi mentalnej, emocjonalnej i duchowej oraz pozbycie się psychicznych ograniczeń hamujących indywidualny rozwój. Pozwala wyzwolić się z marazmu i zastąpienia go konstruktywnym szukaniem nowych dróg. Usuwa negatywne energie i pomaga w spełnianiu marzeń, wyzwala wewnętrzną moc i pewność siebie.

Wycisza problemy z dzieciństwa, które tkwią w zakamarkach umysłu i nadal dają o sobie znać. Pozwala iść do przodu i pogodzić przeszłość z przyszłością. Ma działanie ochronne przed promieniowaniem elektromagnetycznym – można go umieścić przy ekranie telewizora.

Legenda o unakicie:

Podczas ukrzyżowania Jezusa u stóp krzyża położono zielony jaspis. Na kamień spadały krople krwi ze wszystkich pięciu ran ukrzyżowanego. Krople te pozostały do dziś na każdym kamieniu.

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka SMART unakit”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...