Bransoletka WIND ROSE z różą wiatrów oraz kamieniami naturalnymi.

  • Minerał: rodochrozyt – kule gładkie o średnicy 3mm, opal – oponki 2-3mm
  • Materiał: kamienie naturalne i elementy ze srebra próby 925 (lub pozłacane do wyboru)
  • Średnica zawieszki: 10mm
  • Rozmiar: do wyboru
  • Gdy wybieramy opcję bez regulacji  podany rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.
  • Zapięcie: federing

Róża wiatrów – nazywana inaczej różą kompasową była amuletem żeglarzy, gdyż stanowiła symbol bezpiecznego powrotu do domu. Przez praktykantów magii chaosu uznawana była za potężny talizman, a jej siła przenikała całą przestrzeń kosmosu.  Róża wiatrów z racji na żywioł, który określa symbolizuje źródło energii, siłę napędową, rozpęd, gwałtowność, porywczość, próżność, pychę oraz żądzę.

Rodochrozyt – dobra pamięć – jak u słonia:), dobry nastrój, odwaga, namiętność, muzykalność, regulacja przepływu energii yin-yang, wspomaganie zdrowego rozwoju dzieci, zapobieganie zmęczeniu i wspomaganie przy stresie.

Opal – jest kamieniem, który ułatwia zamknięcie pewnych etapów życia. Umożliwia obiektywne spojrzenie na wydarzenia z przeszłości i jeśli były przykre, uwolnienie się od nich. Odcięcie się od przykrych doświadczeń nie koniecznie polega na ich zapomnieniu, lecz na ich akceptacji takimi, jakie były oraz zrozumieniu ich sensu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka WIND ROSE rodochrozyt, opal”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...