Opis produktu:

Bransoletkę AURA z akwamarynem polecamy osobom kochającym podróże, ponieważ kamień ten chroni właśnie podróżujących. Akwamaryn dobrze wpływa na intelekt, pomaga w nauce, komunikacji i dodaje odwagi. Wszystkie te przymioty bardzo przydają się w podróżach.

  • Kamień szlachetny: akwamaryn kula fasetowana 3-3,5mm
  • Materiał: szara nić jedwabna, kamienie naturalne i elementy ze srebra próby 925 (lub pozłacane do wyboru)
  • Rozmiar: regulowany, uniwersalny

Czakra: gardła

Zodiak: ryby, wodnik, baran, bliźnięta

Akwamaryn – nazwa tego minerału pochodzi z łacińskiego aqua marina (woda morska), ze względu na swoją barwę. Akwamaryn jest błękitno-zieloną odmiana berylu. Niebieska barwa akwamarynu symbolizuje nieskończoną dal morską, jest zatem kamieniem żeglarzy i wszystkich , którzy podróżują szlakami wodnymi.

Akwamaryn ujawnia swoje korzystne działanie w szczególności wobec osób wrażliwych. Przynosi spokój, współczucie, świadomość duchową oraz rozwój, ujawnia prawdę o sobie. Przeciwdziała postawom osądzającym. Ułatwia kontakt z wyższą jaźnią, wspomaga skupienie i medytację. Delikatnie zmywa blokady w czakrach.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka AURA akwamaryn”

Your email address will not be published. Required fields are marked

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...