Naszyjnik ze wstawką z kyanitów oraz zawieszką z motywem serca w wykonany ze srebra próby 925 lub dodatkowo pozłacany 24k złotem.

  • Kamień szlachetny: turmalin (lub inny do wyboru, spytaj o dostępność)
  • Rozmiar zawieszki – szerokość: 13,3mm, wysokość: 11mm, grubość: 4,3mm
  • Nić jedwabna: czerwona (lub inny kolor, spytaj o dostępność)
  • Długość naszyjnika: regulowana do maksymalnej długości 65cm, wkładany przez głowę, regulowany kuleczką

Turmalin – bogactwo, przyjaźń, miłość, a przy tym równowaga, harmonia. Kamień ten zaliczany jest do kamieni słonecznych, a więc przyciąga przyjaźń i inspirację i wszystkie inne dobre energie. Turmaliny to mieszaniny barwnych skał z grupy krzemianów.

Turmalin to kamień szlachetny o potężnej mocy. Doskonale utrzymuje ładunek energetyczny, a to dlatego, że jest piroelektryczny – zmiana temperatury powoduje powstanie ładunków elektrycznych – oraz piezoelektryczny – ma zdolność do przechowywania ładunków elektrycznych oraz do przetwarzania energii. Kamień ten uwalnia jony ujemne i emituje promieniowanie podczerwone.

Turmalin czarny -wspiera opanowanie, zmniejsza stres, chroni przed zewnętrznymi wpływami, daje trzeźwość, jasność, logikę, najlepszy kamień ochronny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naszyjnik HEART silk”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...