Podaruj to, co najbardziej praktyczne!

Czasami zdarza się tak, że myśląc o prezencie dla bliskiej osoby po prostu nie mamy pomysłu. Bon upominkowy MOLLIE  to najlepszy i najbardziej uniwersalny pomysł na prezent dla wielbicielek biżuterii! Jeśli znasz osobę, która kocha biżuterię a nie wiesz co wybrać – odpowiedź znalazłaś/eś właśnie tu! Pozwól obdarowanej samodzielnie wybrać prezent, który będzie zgodny z jej gustem i nie zawiedzie oczekiwań.

Spraw przyjemność bliskiej Ci osobie i podaruj jej możliwość wybrania biżuterii marzeń.

Kupując taki prezent, otrzmujesz przesyłkę z bonem prezentowym zapakowanym w kopertę z logo Mollie. Każdy bon posiada kupon (kod) do wpisania w koszyku podczas składania zamówienia. Kupon ten automatycznie pomniejszy zamówienie o kwotę, która widnieje na bonie.

Bon prezentowy jest do jednorazowego wykorzystania w sklepie www.mollie.pl

Kupon widniejący na bonie nie łączy się z innymi kuponami, ale pozwala na zakup produktów, będących w danym momencie w przecenie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bon upominkowy 100zł”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...