Opis produktu:

Piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 (dodatkowo pozłacana 24karatowym złotem) oraz z kamieni naturalnych – agat karneol.

  • Kamień półszlachetny: karneol kula gładka 3mm
  • Średnica zawieszki 15mm
  • Typ zapięcia: federing 5mm

Karneol – daje radosne podejście do życia, uczy delektować się pięknem, pomaga przeciwko zakłopotaniu i słabej koncentracji; pomocny przy lekach, daje poczucie rzeczywistości; wspiera zdrowe zaufanie do samego siebie, przynosi stanowczość, poczucie odpowiedzialności i wspólnoty; poprawia stosunki rodzinne wspierając więzi, pobudza kreatywność.

Fizycznie: wzmacnia krążenie i poprawia zmysł dotyku, aktywuje metabolizm skórny, przyspiesza gojenie się ran.

Czakra sakralna – seksualności – krzyżowa

s e k s u a l n o ś ć – p r z y j e m n o ś ć – e m o c j e
Noś czakrę seksualności, by pamiętać, że zasługujesz na przyjemność. Ucz się zrozumieć swoje emocje, a będziesz zawsze czuć się wspaniale i swobodnie.

Wyzwanie: rezygnacja z chęci dominacji nad partnerem

Kamień harmonizujący: pomarańczowy topaz, bursztyn, cytryn, karneol, kwarc dymny, pomarańczowy awenturyn, brzoskwiniowy kamień księżycowy

Znaki zodiaku: Waga, Rak

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka ANAHANA karneol”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...