Opis produktu:

Piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 (dodatkowo pozłacana 24karatowym złotem) oraz z kamieni naturalnych – agat karneol

Do wyboru wykończenie pozłacane (jak na zdjęciu) lub srebrne. Ilość kamieni może się różnić w zależności od rozmiaru bransoletki. Zapięcie z regulacją.

  • Kamień półszlachetny: karneol kula gładka 3mm
  • Srebrne rurki przekładki
  • Typ zapięcia: federing 5mm
  • Łańcuszek przedłużający: 3cm
  • Gdy wybieramy opcję bez regulacji  podany rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.

Karneol – daje radosne podejście do życia, uczy delektować się pięknem, pomaga przeciwko zakłopotaniu i słabej koncentracji; pomocny przy lekach, daje poczucie rzeczywistości; wspiera zdrowe zaufanie do samego siebie, przynosi stanowczość, poczucie odpowiedzialności i wspólnoty; poprawia stosunki rodzinne wspierając więzi, pobudza kreatywność.

Fizycznie: wzmacnia krążenie i poprawia zmysł dotyku, aktywuje metabolizm skórny, przyspiesza gojenie się ran.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka CORAL agat karneol”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...