Bransoletka wood&silver:

– egzotyczne drewno, ze srebrnymi koralikami

– koraliki nawleczone są na gumową żyłkę

– produkt można spersonalizować: wybrać rodzaj drewna, metkę Mollie zastąpić srebrną zawieszką, p. 925.

Wybierz gatunek egzotycznego drewna, którego kolor najbardziej Ci odpowiada i kształt srebrnej lub pozłacanej zawieszki, by z naszą pomocą stworzyć spersonalizowaną, dopasowaną do Twojego indywidualnego stylu drewnianą bransoletkę z koralików. Ręcznie robiona biżuteria z naturalnych surowców to nasza prawdziwa pasja – w jej projektowanie, a następnie tworzenie na specjalne zamówienia klientek wkładamy całe serce. To dzięki temu nasze delikatne sznurkowe bransoletki z koralików wyróżniają się najwyższą jakością i estetycznym wykończeniem, w którym znać dbałość o najmniejsze detale. Zależy nam na tym, byś czuła się wyjątkowo za każdym razem, gdy będziesz uzupełniała swoją codzienną stylizację którąś z bransoletek Mollie. Chcemy dostarczyć Ci produkt, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania – wykonany z szlachetnych materiałów, dopracowany w każdym calu, jedyny w swoim rodzaju.

 

Biżuteria drewniana

Biżuteria drewniana, to powrót do natury – tego, co nas otacza, tego co jest w okół nas. Stworzyliśmy wyjątkową kolekcję WOOD&SILVER, by pokazać piękno świata jaki nas otacza. Wybraliśmy najlepsze surowce, wyjątkowe połączenia i niecodzienne wzory, tak by stworzyć kolekcję inną niż wszystkie. Zapraszamy Cię do świata Mollie, w którym wszystko wygląda kolorowo, pięknie i z pomysłem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka drewniane koraliki wood & silver”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...