Opis produktu:

Bransoletka powstała z myślą o pobudzeniu czakry trzeciego oka, odpowiedzialnej za naszą intuicję. Minerałem bazowym jest kamień księżycowy wspomagany przez kamienie przypisane właśnie czakrze trzeciego oka a są nimi: szafir, sodalit oraz lapis lazuli.

  • Minerał: bazowy – kamień księżycowy, przy zawieszce dwa szafiry, dwie wstawki z sodalitów a przy zapięciu lapis lazuli
  • Rozmiar kamieni: kule fasetowane 2-2,5mm
  • Średnica zawieszki: 10,8mm
  • Rodzaj wykończenia:  do wyboru srebrne pr. 925 lub dodatkowo pozłacane warstwą 24k złota
  • Rozmiar bransoletki: do wyboru

Kamień Księżycowy – wzmacnia emocjonalnie i otwiera na podświadomość, a także oczyszcza intuicję, dzięki czemu można odbierać jej jasny przekaz. Nazywany jest również kamieniem kochanków, ponieważ wzbudza uczucia i potęguje uczucie miłości. To „Kamień tajemnicy”, utożsamiany z energią żeńską. Kiedy kobieta ma w posiadaniu ten kamień, wtedy staje się bardziej atrakcyjna dla otoczenia.  Samotnym kobietom przyniesie szczęście w miłości a tym, które pragną zajść w ciążę będzie sprzyjać płodności. Kamień chroni przed złem, dlatego każda kobieta, która czuje się niepewnie, powinna go nosić. Dodatkowo, pomaga przetrwać sytuacje stresujące i kryzysowe.

Lapis lazuli – kamień prawdy i wiedzy duchowej.  Jest to kamień pomagający nam na ścieżce rozwoju duchowego – chroni, wspiera i harmonizuje nasz rozwój. Jest związany z czakrą „trzeciego oka”, a także czakrą gardła. Pomaga nam wyrażać się w świecie w sposób spójny, pewny siebie i zgodny z naszą prawdą, ale także z szacunkiem dla innych.Aktywuje głębokie połączenie z całym światem, poczucie jedności i dumę z tej jedności ze wszystkim co nas otacza.  Lapis lazuli to pozbycie się złudzeń i iluzji będących tylko przeszkodą w pełnym korzystaniu z życia, przejście na inny poziom myślenia i rozumowania, w którym dostrzegamy pułapki ego i w którym widzimy nasz pełen potencjał.  Zamiast bawić się w gierki i zabawy ograniczonego widzenia, po prostu widzimy „niewidzialne” drogowskazy i wiemy gdzie chcemy zdążać.  Jednak pamiętaj, że widzieć  co zrobić a to robić to są dwie różne rzeczy. Kamień ten pomaga poznać siebie, wzmacnia intelektualne i mentalne, pomaga też znaleźć prawdę w skomplikowanych sytuacjach.

Sodalit – kamień mający wiele różnych właściwości – przede wszystkim pomaga rozjaśnić umysł i polepszyć koncentrację. Jest to bowiem kamień logicznego myślenia. Przydaje się zwłaszcza podczas medytacji czy nauki. Pomaga wydobyć z siebie mądrość, spokój, realizm, pozwala spojrzeć na życie z nowej, lepszej perspektywy. Z pewnością nie jest to kamień emocji i intuicji, gdyż w jego otoczeniu jest bardzo dużo realizmu i logicznego myślenia. Każdy, kto doświadcza wibracji sodalitu, czuje się odmłodzony i odświeżony. Kładąc ten kamień przed snem na poduszce i będąc w złym humorze, budzimy się nazajutrz pełni zadowolenia i beztroski. Rośliny rosną piękniej i zdrowiej, kiedy podlewamy je wodą sodalitową (zalewamy minerał wodą na 24 godziny).

Sodalit zwalcza efekty napromieniowania i jest zalecany, tym którzy pracują z urządzeniami emitującymi promieniowanie rentgenowskie lub materiałami radioaktywnymi. Kolor Sodalitu ma właściwości uspokajające. Kamień łagodzi lęki i stres, daje możliwość odzyskania równowagi duchowej. Idealny kamień dla osób chorujących na depresję.  Jeśli szukasz kamienia spokoju i jasnego umysłu – Sodalit będzie wręcz idealny, by polepszyć działanie Twojego umysłu. Sodalit ma znakomite efekty, jeśli chodzi o usuwanie starych wzorców myślowych i otwieranie się na coś zupełnie nowego, czego jeszcze w życiu nie doświadczaliśmy. To kamień czakry trzeciego oka, stymuluje intuicję i dostęp do uniwersalnej wiedzy z Kronik Akashy; przydatny dla psychologów, uzdrowicieli i wszystkich tych, którzy chcą głęboko zrozumieć okoliczności w jakich się znaleźli.

Szafir – ten niesłychanie efektowny minerał nazywany jest kamieniem mądrości albo kamieniem wiary i spokoju ducha, ma podobno największą siłę oddziaływania i jest najbardziej  tajemniczy spośród wszystkich cennych klejnotów. O jego uwodzicielskiej mocy, a zarazem niesłabnącym uznaniu może świadczyć fakt, że kilka lat temu brytyjski książę William podarował swojej wybrance pierścionek zaręczynowy szafirem. Szafiry poleca się zodiakalnym Bykom, Pannom, Wagom, Strzelcom, Wodnikom i Rybom. Teorie ezoteryczne przypisują temu kamieniowi niemal uniwersalną moc leczenia wszelkich chorób. Przyłożony do chorego miejsca podobno zmienia swoją barwę sygnalizując w ten sposób niebezpieczeństwo. Mówi się, że jest pomocny w zwalczaniu infekcji i przeziębienia, chorób oczu  i skóry.

 

Czakra trzeciego oka: i n t u i c j a – m ą d r o ś ć – c h a r y z m a

Kamień harmonizujący: szafir, tanzanit, fluoryt, sodalit, lapis lazuli, ciemny ametyst

Znaki zodiaku: Ryby, Wodnik

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka INTUITION”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...