Piękne, lekkie kolczyki z ażurową zawieszką w kształcie kwiatu lotosu.

Lotos to kwiat niezwykły. W nocy jego kielich zamyka się, aby nad ranem ponownie rozkwitnąć. Dlatego stanowi symbol odrodzenia. Zawieszka w kształcie lotosu to doskonała biżuteria dla kobiet, które chcą się wyróżnić. Oferujemy wyroby zaprojektowane według oryginalnych pomysłów. Srebrne dodatki, które są pozłacane, odznaczają się wytrzymałością, elegancją, a do tego atrakcyjną ceną. Srebrny naszyjnik z bogatej kolekcji celebrytek podkreśla urodę, dodając twarzy jeszcze więcej blasku. Dzięki ażurowej konstrukcji zawieszka prezentuje się lekko i powabnie.

Nasze produkty sprawiają, że wszystkie panie mogą poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Zamówienia można spersonalizować, aby uzyskać ozdobę o idealnym dopasowaniu pod względem designu i rozmiaru. Nasza biżuteria to również doskonały pomysł na unikatowy podarunek.

  • Rozmiar zawieszki – 15x15mm
  • Rodzaj zapięcia: bigle angielskie
  • Wykończenie do wyboru: srebro pr. 925 lub dodatkowo pozłacane 24k złotem

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolczyki LOTOS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...