Naszyjnik choker SIMPLE turmalin wykonany w całości z kamieni naturalnych oraz srebrnego lub pozłacanego zapięcia.

  • Kamień szlachetny: turmalin
  • Kształt: kulki fasetowane o średnicy: 3mm
  • Typ zapięcia: toggle – kółko i patyk
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne pr. 925 lub pozłacane 24k złotem – do wyboru

Turmalin – bogactwo, przyjaźń, miłość, a przy tym równowaga, harmonia. Kamień ten zaliczany jest do kamieni słonecznych, a więc przyciąga przyjaźń i inspirację i wszystkie inne dobre energie. Turmaliny to mieszaniny barwnych skał z grupy krzemianów. Najłatwiej spotkać je w Brazylii, w USA, w Afganistanie, na Madagaskarze, na Uralu oraz w Rosji. W Polsce natkniemy się na nie w Górach Sowich, na Dolnym Śląsku oraz w Tatrach.

Turmalin to kamień szlachetny o potężnej mocy. Doskonale utrzymuje ładunek energetyczny, a to dlatego, że jest piroelektryczny – zmiana temperatury powoduje powstanie ładunków elektrycznych – oraz piezoelektryczny – ma zdolność do przechowywania ładunków elektrycznych oraz do przetwarzania energii. Kamień ten uwalnia jony ujemne i emituje promieniowanie podczerwone.

Turmalin różowy – wiąże się z miłością i czakrą serca, pomaga w uwalnianiu od stresu, napięcia, depresyjnych myśli i paniki. Osoby które zamknęły się na emocje różowy turmalin wspiera w przywracaniu pasji życia i zapału. Poza tym ten kamień uspokaja, pomaga w odczuwaniu radości, szczęścia i zrelaksowania.

Turmalin czarny -wspiera opanowanie, zmniejsza stres, chroni przed zewnętrznymi wpływami, daje trzeźwość, jasność, logikę, najlepszy kamień ochronny.

Turmalin zielony – wzmacnia witalność, wspiera żądzę przeżyć, wspiera zdolność odbierania sztuki, wspiera zainteresowanie ruchem, intensyfikuje postrzeganie uczuć, wspiera radość i wdzięczność.

Turmalin brązowy – wspiera poczucie wspólnoty, pomaga dogadywać się w grupie, pomaga dopasować się i odnaleźć swoje miejsce, pomaga przy realizacji zamierzonych projektów.

Turmalin żółty – daje radość, wzmacnia zaufanie do samego siebie, pomaga ujawnić własne talenty, poprawia pamięć, daje chęć rozrywki oraz optymizm.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik choker SIMPLE turmalin mix”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...