Naszyjnik CREATION to niecodzienna propozycja dla osób lubiących się wyróżniać, ten intrygujący dodatek dzięki użytym kamieniom wspomaga kreatywność, zatem będzie idealny dla osób uzdolnionych artystycznie.

  • Kamienie naturalne: labradoryt – krążki, kwarc różowy i kwarc truskawkowy – kulki fasetowane
  • Średnica zawieszki: 20mm
  • Zawieszka ozdobiona nicią jedwabną w kolorze różowym
  • Typ zapięcia: federing
  • Długość naszyjnika do wyboru
  • Wykończenie: srebrne pr. 925 lub pozłacane 24k złotem – do wyboru

Kwarc różowy potęguje kreatywność i wzbogaca wyobraźnię. Korzystnie wpływa na tworzenie muzyki, pisanie, malowanie.

Kwarc truskawkowy – różowa odmiana kwarcu, stymuluje centrum energetyczne serca. Zapewnia głębię miłości oraz siły emocjonalnej. Jego energia jest uspokajająca i odświeżająca. Odprowadza niewykorzystaną energię, prowadzi do spokoju umysłu, ukojenia i relaksującego snu.

Labradoryt – kamień medytacji. Labradoryt pozwala nam zajrzeć w głąb siebie i odkryć to kim naprawdę jesteśmy. Wspomaga twórcze myślenie i kreatywność. Uważany jest za kamień przynoszący ulgę przy stanach beznadziejności i depresji, zastępując je entuzjazmem, wiarą w siebie i inspiracją.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik CREATION”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...