Opis produktu:

Naszyjnik wykonanay na jedwabnej nici z użyciem kamieni naturalnych.

  • Kamienie: cytryn, prehnit kule fasetowane 3-3,5mm oraz chryzopraz nieregularna bryła na środku bransoletki
  • Kształt kamienia: kulki fasetowane
  • Przekładki: srebrne lub pozłacane kulki gładkie o średnicy: 2,2-2,5mm
  • Typ zapięcia: przesuwne
  • Sznurek: jedwab
  • Rozmiar: uniwersalny (długość max. 45cm, jeśli potrzebujesz dłuższy, napisz taką informację w uwagach do zamówienia)

Cytryn – (kwarc żółty) inspiruje duszę do działania, zachęcając osobę, która weszła w jego posiadanie do podejmowania nowych przedsięwzięć. To najlepszy przyjaciel każdego, kto pragnie doświadczać pełni życia. Cytryn jest kamieniem obfitości i manifestacji, przyciąga do naszego życia ludzi oraz sytuacje, które prowadzą nas do sukcesu i bogactwa. Struktura kamienia pozwala na rozbicie negatywnej energii, rozproszenie jej i przekształcenie w energię o charakterze ochronnym. Cytryn nie pochłania negatywnej energii.  Przekształca negatywne uczucia i myśli w pozytywne. Działa równie intensywnie na poziomie subtelnym, jak i na poziomie fizycznym. Kwarc żółty to doskonały kamień dla osób, które pragną wznieść swoje relacje na wyższy poziom. Wspiera rozwiązywanie problemów rodzinnych, a także konfliktów pojawiających się we wszelkich grupach. Energia, którą emanuje cytryn, przyciąga do życia miłość i szczęście, jednocześnie chroniąc swojego właściciela przed osobami, które mogłyby złamać mu serce, skutecznie chroni przed zazdrością i zawiścią.

Prehnit — uzdrowiciele twierdzą, że może minerał ten pomoże zwiększyć odporność organizmu. Bransoletki mogą pomóc ich właścicielom z niedokrwistością., zwiększa wewnętrzną wiedzę o sobie, pokazując drogę do rozwoju duchowego poprzez dostrojenie się do boskiej energii. Łączy wolę i serce, pozwalając na osiągniecie najwyższego dobra. Wykorzystywany jako kamień widzenia, podczas medytacji. Można nosić prehnit dla wzmocnienia swojej intuicji. Bardzo ochronny kamień, pomaga zrozumieć i rozwiać nieprzyjemne, bolesne wspomnienia, ułatwia bycie tu i teraz.

Chryzopraz – zatrzymuje nawracające koszmary, pomaga przesypiać noce strachliwym dzieciom, zwiększa zaufanie do siebie samego, wspiera niezależność od wpływów zewnętrznych, łagodzi napięcia i niepokoje, pozwala znaleźć równowagę przy niezadowoleniu, wzmacnia empatię.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik SILK chryzopraz, prehnit, cytryn”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...