Opis produktu:

Nowość! Bardzo efektowny naszyjnik z ozdobnym zapięciem typu toggle. Naszyjnik SUGAR pastel, możemy wykonać zmieniając kolorystykę według Twoich potrzeb.

  • Kamienie naturalne: perłą biała, perła brzoskwiniowa, amazonit, koral
  • Materiał: szklane koraliki toho w wersji srebrnej kolorystycznej srebrnej lub złotej
  • Rozmiar: do wyboru
  • Zapięcie – toggle – do wyboru srebro próby 925 dodatkowo pozłacane 24k złotem.

Perła – kamień odrodzenia, symbolizuje to co w nas najlepsze: uczciwość, czystość, niewinność i mądrość. Perły pobudzają kobiecość, pomagają w pogłębieniu poczucia własnej wartości i samoakceptacji a także dają poczucie piękna i spokoju wewnętrznego. Porusza traumatyczne wspomnienia i pomaga przepracować ból, smutek, stratę oraz rozwiązać nieprzepracowane konflikty, pokazuje bogactwo uczuć i pomaga kreować pozytywne obrazy. Budzi pragnienie swobody, dbania o duszę.

Oczyszcza umysł, pomaga w walce z lękiem i w stanach nerwowych, w rozstroju  duchowym, pomaga pozbyć się negatywnych emocji, zmniejsza poczucie rozczarowania i niespełnionych oczekiwań, chroni przed oszukiwaniem samego siebie. Wzmacnia koncentrację,  opanowanie i poczucie odprężenia, cierpliwość i zaangażowanie, miłość do samego siebie, miłość bezwarunkową i namiętność, wewnętrzny spokój podczas medytacji.

Koral – wzmacnia poczucie wspólnoty, pomaga poczuć się jako część całości, ułatwia zrozumienie kwestii życiowych, wspiera naturalny i witalny rozwój ludzi oraz projektów. Wzmacnia meridiany i zaopatruje je w energię, działa na kręgosłup i witalizuje szpik kostny, poprawia regenerację tkanek.

Amazonit jest dedykowany pisarzom, muzykom, tancerzom, malarzom i rzeźbiarzom. Daje nie tylko upust kreatywności, ale też przynosi szczęście hazardzistom. Przyciąga pieniądze i dobrobyt finansowy. Dla każdego, kto jest zdecydowany podjąć ryzyko, będzie dużym wsparciem, bo przyciąga powodzenie i spektakularne sukcesy. Kamień półszlachetny służy do odpędzania zmartwień, niepowodzeń i wszystkiego, co przywodzi strach oraz inne, niesprzyjające, niższe wibracje. W starożytności wierzono, że Amazonit ma właściwości odmładzające, dlatego ochoczo noszono kamień młodości na szyi, aby przeciwdziałać naturze. Jest wsparciem w negatywnych emocjach – jeśli nie wiemy jak poradzić sobie z natłokiem zmartwień i ogarniającym nas strachem, wtedy warto przeprowadzić medytację z udziałem kamienia.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik SUGAR summer”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...