Opis produktu:

Nowość! Bransoletka na gumce wykonana z kamieni naturalnych oraz kulek ze srebra próby 925 lub dodatkowo pozłoconych.

  • Kamień szlachetny: morganit
  • Rozmiar kamieni: 3 duże oponki o grubości 4-6mm i średnicy 7-8mm oraz kulki fasetowane o średnicy 3,5-4mm
  • Srebrne kulki gładkie o średnicy: 3mm

Kolor każdej z bransoletek może delikatnie różnić się od tej na zdjęciu, niemniej jednak zostanie zachowany jej charakter. Ilość kamieni jest różna w zależności od rozmiaru – na zdjęciach pokazany jest rozmiar 16cm.

Morganit odpowiada za naszą ochronę duchową a także bezpieczeństwo i równowagę emocjonalną. Jego delikatna barwa łagodnie oddziałuje na najbardziej subtelne obszary naszego duchowego i emocjonalnego życia. Ochroni nas przed złym wpływem i nieżyczliwymi intencjami innych oraz pechowymi wydarzeniami. Mając wewnętrzną ochronę stajemy się pewni siebie, odważni i odporni na przeciwności losu. Możemy podejmować ryzyko podczas realizacji śmiałych pomysłów. Nosząc biżuterię z Morganitem coraz częściej znajdujemy się w sprzyjających sytuacjach i wśród przyjaźnie nastawionych do nas ludzi, co daje nam możliwość duchowego i intelektualnego rozwoju. Potrafimy dostrzec piękno w rzeczach i ludziach wcześniej przez nas niezauważanych, chętniej niesiemy pomoc tym najbardziej potrzebującym. Taka bezinteresowną pomoc wraca do nas zwielokrotniona – przyciągając właściwych ludzi i pozytywne sytuacje.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka SOUL morganit”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...