Opis produktu:

Subtelna bransoletka z kryształem górskim truskawkowym wykonana ze srebra próby 925 lub dodatkowo pozłacana 24k złotem i zawieszką z wybranym znakiem zodiaku

  • Kamień szlachetny: kryształ górski truskawkowy, oponki fasetowane o średnicy 3-2,7mm
  • Zawieszka w oprawie: kwarc różowy 5-6mm
  • Kulki srebrne gładkie 2,2-2,5mm
  • Rozmiar: do wyboru
  • Typ zapięcia: federing 5mm

Kryształ Górski to bezbarwny, przezroczysty Kwarc (dwutlenek krzemu), stanowiący powszechny składnik wielu skał na Ziemi. W zależności od domieszek różnych pierwiastków wbudowanych w jego strukturę tworzy liczne odmiany barwne – Ametyst, Cytryn, Kwarc Różowy, Niebieski czy Dymny i inne.
Nazwa Kryształu Górskiego pochodzi od greckiego słowa „krystallos” czyli „lód”. Powszechna nazwa „kryształ” przez wiele stuleci była zarezerwowana tylko dla Kryształu Górskiego.

Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym. Działa zarówno na ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, lub „neutralizatorem”. Jest „wzmacniaczem energetycznym” działający jak akumulator. Umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność do wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej – w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. Pojawia się w nas obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Życie nabiera sensu, gdyż posiadamy samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą.

Według niektórych teorii w czasach Atlantydy czyli między 40 000 a 10 000 lat p.n.e. ludzie na co dzień korzystali z energii, jaką emanują kryształy górskie. Wykorzystywali ją w leczeniu chorób i przywracaniu równowagi psychicznej, rozwoju duchowym, jak również w celu zasilnia miast i domów w energię. Już mały okaz może przewodzić i przechowywać gigantyczną ilość energii oraz wiedzy. W myśl tych teorii za czasów Atlantydy gigantyczne kryształy zostały zaprogramowane, by podnosić wibracje oraz wspierać ludzkość.

Kryształ górski i właściwości magiczne:

– jest jak tarcza ochronna odbijająca wszelkie niższe wibracje,

– dodaje i podnosi naszą energię,

– niweluje niekorzystne dla nas wibracje,

– uzdrawia,

– neutralizuje niekorzystne i szkodliwe promieniowanie,

– wzmacnia naszą świadomość i wibrację we wszelkich stanach głębokiego relaksu, czy medytacji,

– wzmacnia nasze wizje i zdolności,

– jest biblioteką wiedzy.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka MIND&ZODIAK z kryształem górskim”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...