Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz ze stopniowanych średnicami kamieni naturalnych.

  • Kamienie: kule fasetowane 2,5-3,5mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar: do wyboru +  dodatkowa regulacja łańcuszkiem 3cm
  • Jeśli wybierzemy opcję bez regulacji, wtedy rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  minimum 1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.
  • wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru

Oliwin = chryzolit = perydot – zielony kamień, który uzdrawia nasze ciało, umysł i duszę. Stymuluje regenerację organizmu, odtruwa i leczy, pomaga rozwijać nasze duchowe zdolności.
Minerał ten polecany jest osobom nieśmiałym. Skuteczne oczyszcza czakrę serca z negatywnych emocji oraz czakrę splotu słonecznego z różnego rodzaju blokad umysłowych. Usuwa fizyczne, emocjonalne i umysłowe zatrucia. Oddala stare wzorce, poprawia jasność myślenia, łagodzi gniew, rozdrażnienie i zazdrość.  Pomaga na astygmatyzm i krótkowzroczność. Redukuje stres, odpręża, daje wigor. Czyści żołądek i jelita. Skutecznie również działa przeciwko zatruciom alkoholowym, pomaga w porodzie stymulując skurcze.

Cytryn – (kwarc żółty) inspiruje duszę do działania, zachęcając osobę, która weszła w jego posiadanie do podejmowania nowych przedsięwzięć. To najlepszy przyjaciel każdego, kto pragnie doświadczać pełni życia. Cytryn jest kamieniem obfitości i manifestacji, przyciąga do naszego życia ludzi oraz sytuacje, które prowadzą nas do sukcesu i bogactwa. Struktura kamienia pozwala na rozbicie negatywnej energii, rozproszenie jej i przekształcenie w energię o charakterze ochronnym. Cytryn nie pochłania negatywnej energii.  Przekształca negatywne uczucia i myśli w pozytywne. Działa równie intensywnie na poziomie subtelnym, jak i na poziomie fizycznym. Kwarc żółty to doskonały kamień dla osób, które pragną wznieść swoje relacje na wyższy poziom. Wspiera rozwiązywanie problemów rodzinnych, a także konfliktów pojawiających się we wszelkich grupach. Energia, którą emanuje cytryn, przyciąga do życia miłość i szczęście, jednocześnie chroniąc swojego właściciela przed osobami, które mogłyby złamać mu serce, skutecznie chroni przed zazdrością i zawiścią.

Prehnit — uzdrowiciele twierdzą, że może minerał ten pomoże zwiększyć odporność organizmu. Bransoletki mogą pomóc ich właścicielom z niedokrwistością., zwiększa wewnętrzną wiedzę o sobie, pokazując drogę do rozwoju duchowego poprzez dostrojenie się do boskiej energii. Łączy wolę i serce, pozwalając na osiągniecie najwyższego dobra. Wykorzystywany jako kamień widzenia, podczas medytacji. Można nosić prehnit dla wzmocnienia swojej intuicji. Bardzo ochronny kamień, pomaga zrozumieć i rozwiać nieprzyjemne, bolesne wspomnienia, ułatwia bycie tu i teraz.

Awenturyn – stymuluje kreatywność i zdolności zarządzania, nosząc go można się spodziewać szybszego podejmowania decyzji. Uwalnia od negatywnych myśli i wzmacnia wiarę w siebie. Doskonały dla mężczyzn, którzy mają kłopoty z wyrażaniem uczuć, ponieważ uwalnia i równoważy emocje. Obdarza motywacją i chęcią działania, wzmacnia naszego ducha wyobraźni i niezależności. Rozwija umiejętność podejmowania decyzji a także zdolności przywódcze. Pomaga dostrzec alternatywne rozwiązania i własny potencjał. Ułatwia równoważenie i zestrajanie ciała intelektualnego emocjonalnego fizycznego i aury.
Zielony kolor Awenturynu daje ukojenie, uspokojenie oraz przyspiesza leczenie. Używa się go w leczeniu wzroku, chorób płuc, serca i gruczołów, a także przy problemach układu moczowego i mięśniowego. Stosowany przy wypadaniu włosów, egzemie i wysypce. Zielony kamień jest uznawany za szczególnie leczniczy dla ciała i umysłu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka JUICY mix green”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...