Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamienie półszlachetne: kwarc dymny, oliwin, awenturyn – kulki fasetowane o średnicy: 2-2,5mm
  • Przekładki: srebrne kulki o średnicy 1,8-2mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru
  • Gdy wybieramy opcję bez regulacji  podany rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.

Kwarc dymny – potrafi przefiltrować i uwięzić negatywne myśli i emocje innych ludzi. Odsyła z powrotem negatywną energię do jej źródła. Nosząc go przy sobie lepiej będziesz dobierać osoby, którymi się otaczasz. Polecany marzycielom bujającym w obłokach, ułatwia kontakt z ziemią. Odłącza czarne myśli oraz daje pewność siebie i jasność umysłu, pomocny w telepatii. Kwarc dymny jest polecany ludziom prowadzącym własne firmy i pracującym na odpowiedzialnych stanowiskach.
Daje ludziom słabym i chwiejnym, moc do urzeczywistnienia ich marzeń. Przydaje się, gdy podejmujemy ważną decyzję, szczególnie związaną z dużym wydatkiem finansowym – pomaga działać logicznie i skutecznie, wybrać najlepszą opcję. Energia kwarcu dymnego to praktyczne myślenie, dobra analiza faktów, trafny wybór i życie bez strachu.
Wpływa pozytywnie na płodność, kamień antydepresyjny, tj. wszystkie kamienie o ciemnej barwie oddziałuje na czakrę podstawy. Kwarc Dymny to neutralizator pola elektromagnetycznego – warto go podstawić przy komputerze lub nosić przy sobie – dla osób, które dużo czasu spędzają przy komputerze.

Litoterapia, zdrowie:
Przywraca narkomanów do realnego życia, wspomaga ich leczenie i przejście tego trudnego okresu. Łagodzi ból w dolnej części pleców, biodrach i nogach.

Oliwin = chryzolit = perydot – zielony kamień, który uzdrawia nasze ciało, umysł i duszę. Stymuluje regenerację organizmu, odtruwa i leczy, pomaga rozwijać nasze duchowe zdolności.
Minerał ten polecany jest osobom nieśmiałym. Skuteczne oczyszcza czakrę serca z negatywnych emocji oraz czakrę splotu słonecznego z różnego rodzaju blokad umysłowych. Usuwa fizyczne, emocjonalne i umysłowe zatrucia. Oddala stare wzorce, poprawia jasność myślenia, łagodzi gniew, rozdrażnienie i zazdrość.  Pomaga na astygmatyzm i krótkowzroczność. Redukuje stres, odpręża, daje wigor. Czyści żołądek i jelita. Skutecznie również działa przeciwko zatruciom alkoholowym, pomaga w porodzie stymulując skurcze.

Awenturyn – stymuluje kreatywność i zdolności zarządzania, nosząc go można się spodziewać szybszego podejmowania decyzji. Uwalnia od negatywnych myśli i wzmacnia wiarę w siebie. Doskonały dla mężczyzn, którzy mają kłopoty z wyrażaniem uczuć, ponieważ uwalnia i równoważy emocje. Obdarza motywacją i chęcią działania, wzmacnia naszego ducha wyobraźni i niezależności. Rozwija umiejętność podejmowania decyzji a także zdolności przywódcze. Pomaga dostrzec alternatywne rozwiązania i własny potencjał. Ułatwia równoważenie i zestrajanie ciała intelektualnego emocjonalnego fizycznego i aury.
Zielony kolor Awenturynu daje ukojenie, uspokojenie oraz przyspiesza leczenie. Używa się go w leczeniu wzroku, chorób płuc, serca i gruczołów, a także przy problemach układu moczowego i mięśniowego. Stosowany przy wypadaniu włosów, egzemie i wysypce. Zielony kamień jest uznawany za szczególnie leczniczy dla ciała i umysłu.

Reviews

  1. Ewa G.

    Piękna i subtelna

Add a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...