Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

 • Kamienie szlachetne: turmalin różowy – kulki fasetowane o średnicy: 2mm
 • Przekładki: srebrne kulki o średnicy 1,8-2mm
 • Typ zapięcia: federing
 • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru
 • gdy wybieramy opcję bez łańcuszka regulującego, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać min. 1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.

Turmalin różowy – kamienie o kolorze różowym wiąże się z miłością i czakrą serca. Różowy turmalin symbolizuje żeńską energię ying, jest wspaniałym kamieniem wspierającym uleczanie ran emocjonalnych, szczególnie z dzieciństwa. Turmalin różowy może być używany do „zalepiania dziur” w aurze powstałych przez negatywne związki lub bycie wykorzystanym przez kogoś. Noszenie różowego turmalinu przy sobie w ciągu dnia pomaga w uwalnianu od stresu, napięcia, depresyjnych myśli i paniki. Osoby które zamknęły się na emocje różowy turmalin wspiera w przywracaniu pasji życia i zapału. Poza tym ten kamień uspokaja, pomaga w odczuwaniu radości, szczęścia i zrelaksowania.

Reviews

 1. Ula

  Piękne rękodzieło skradło moje serce 😘.

 2. Małgosia (zweryfikowany)

  Piękna uwielbiam

Add a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...