Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamienie: unakit – kule gładkie 4mm, rodochrozyt – kule gładkie 3-3,5mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru
  • Gdy wybieramy opcję bez regulacji  podany rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.

Unakit – jego nazwa pochodzi od miejsca jego odkrycia w górach Unaka w Stanach Zjednoczonych. Oprócz USA występuje również w południowej Afryce, Brazylii i Chinach. Jest odmianą zielonego jaspisu i zawiera w sobie kilka rodzajów minerałów: zielony epidot, różowo-czerwony feldspar oraz kwarc.

Unakit jest doskonałym towarzyszem do medytacji i duchowych przemian. Wspomaga osiągnięcie równowagi mentalnej, emocjonalnej i duchowej oraz pozbycie się psychicznych ograniczeń hamujących indywidualny rozwój. Pozwala wyzwolić się z marazmu i zastąpienia go konstruktywnym szukaniem nowych dróg. Usuwa negatywne energie i pomaga w spełnianiu marzeń, wyzwala wewnętrzną moc i pewność siebie.

Wycisza problemy z dzieciństwa, które tkwią w zakamarkach umysłu i nadal dają o sobie znać. Pozwala iść do przodu i pogodzić przeszłość z przyszłością. Ma działanie ochronne przed promieniowaniem elektromagnetycznym – można go umieścić przy ekranie telewizora.

Rodochrozyt – dobra pamięć – jak u słonia:), dobry nastrój, odwaga, namiętność, muzykalność, regulacja przepływu energii yin-yang, wspomaganie zdrowego rozwoju dzieci, zapobieganie zmęczeniu i wspomaganie przy stresie.

występowanie: Argentyna

zodiak: Lew, skorpion

czakra: serca

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka SOULMATE unakit/rodochrozyt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...