Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamienie szlachetne: kunzyt – kule fasetowane 3-3,5mm
  • Kamienie półszlachetne: kwarc różowy – kule fasetowane 3-3,5mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar: do wyboru +  dodatkowa regulacja łańcuszkiem 3cm
  • Jeśli wybierzemy opcję bez regulacji, wtedy rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  minimum 1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.
  • wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru

Kunzyt – wewnętrzny spokój i radość życia, to jeden z „młodszych” kamieni szlachetnych. Ten minerał w odcieniu delikatnego różu znany jest od niewiele ponad stu lat i współcześnie przeżywa swój drugi renesans. Kunzyt jest kamieniem, którego pole elektromagnetyczne silnie oddziałuje na relacje z innymi ludźmi. Buduje w nas poczucie wartości oraz dodaje energii, która jest pomocna przy pokonywaniu codziennych trudności. Zdobywając zaufanie do samych siebie i wierząc w swoje możliwości – zdobywamy zaufanie innych. W naturalny sposób zdobywamy przychylność i aprobatę naszych autorytetów oraz ludzi, na których wyjątkowo nam zależy, ale także tych, którzy wcześniej nie byli  wobec nas szczerzy czy życzliwi. Pozytywne nastawienie do innych, niezależnie kim są i jakie mają zamiary, może stać się naszą tarczą ochronną.

Kamień ten jest bardzo kobiecy i uwodzicielski. Swój niepowtarzalny urok kunzyt zawdzięcza intensywnemu blaskowi i delikatnej różowej barwie, której towarzyszą fioletowe niuanse.

Pielęgnacja i środki ostrożności: kunzyty są kruche i nieodporne na wzrost temperatury. Pod wpływem światła słonecznego mogą tracić swój intensywny kolor i dlatego należy przechowywać je w zacienionym miejscu. Można je myć w letniej wodzie.

 

Kwarc różowy potęguje kreatywność i wzbogaca wyobraźnię. Korzystnie wpływa na tworzenie muzyki, pisanie, malowanie. Uspokaja, sprzyja wybaczaniu, miłości, romansom i stosunkom międzyludzkim. Wspomaga żeńską energię. Pomaga w chwilach kryzysu, gniewu, stresu, fobii, napięcia, strachu, poczucia winy, żalu, zazdrości, niechęci i uczucia zranienia emocjonalnego. Na emocje działa jak oczyszczająca kąpiel. Stymuluje centrum energetyczne serca. Zapewnia głębię miłości oraz siły emocjonalnej. Jego energia jest uspokajająca i odświeżająca. Odprowadza niewykorzystaną energię, prowadzi do spokoju umysłu, ukojenia i relaksującego snu. Ma zdolność wzmacniania intencji miłości, wdzięczności i wspaniałomyślności oraz może emitować te wibracje na zewnątrz.

Czakra: serca

Zodiak: byk, waga

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka SPRING kunzyt, kwarc górski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...