Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamienie: oliwin – kule fasetowane 2,5-3mm
  • Typ zapięcia: federing
  • wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru
  • Rozmiar: do wyboru +  dodatkowa regulacja łańcuszkiem 3cm
  • Jeśli wybierzemy opcję bez regulacji, wtedy rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  minimum 1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.

Oliwin = chryzolit = perydot – zielony kamień, który uzdrawia nasze ciało, umysł i duszę. Stymuluje regenerację organizmu, odtruwa i leczy, pomaga rozwijać nasze duchowe zdolności.
Minerał ten polecany jest osobom nieśmiałym. Skuteczne oczyszcza czakrę serca z negatywnych emocji oraz czakrę splotu słonecznego z różnego rodzaju blokad umysłowych. Usuwa fizyczne, emocjonalne i umysłowe zatrucia. Oddala stare wzorce, poprawia jasność myślenia, łagodzi gniew, rozdrażnienie i zazdrość.  Pomaga na astygmatyzm i krótkowzroczność. Redukuje stres, odpręża, daje wigor. Czyści żołądek i jelita. Skutecznie również działa przeciwko zatruciom alkoholowym, pomaga w porodzie stymulując skurcze.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka SPRING oliwin”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...