Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamienie półszlachetne: unakit – kule gładkie 4-5mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru
  • Gdy wybieramy opcję bez regulacji  podany rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.

Unakit – jego nazwa pochodzi od miejsca jego odkrycia w górach Unaka w Stanach Zjednoczonych. Oprócz USA występuje również w południowej Afryce, Brazylii i Chinach. Jest odmianą zielonego jaspisu i zawiera w sobie kilka rodzajów minerałów: zielony epidot, różowo-czerwony feldspar oraz kwarc.

Unakit jest doskonałym towarzyszem do medytacji i duchowych przemian. Wspomaga osiągnięcie równowagi mentalnej, emocjonalnej i duchowej oraz pozbycie się psychicznych ograniczeń hamujących indywidualny rozwój. Pozwala wyzwolić się z marazmu i zastąpienia go konstruktywnym szukaniem nowych dróg. Usuwa negatywne energie i pomaga w spełnianiu marzeń, wyzwala wewnętrzną moc i pewność siebie.

Wycisza problemy z dzieciństwa, które tkwią w zakamarkach umysłu i nadal dają o sobie znać. Pozwala iść do przodu i pogodzić przeszłość z przyszłością. Ma działanie ochronne przed promieniowaniem elektromagnetycznym – można go umieścić przy ekranie telewizora.

Legenda o unakicie:

Podczas ukrzyżowania Jezusa u stóp krzyża położono zielony jaspis. Na kamień spadały krople krwi ze wszystkich pięciu ran ukrzyżowanego. Krople te pozostały do dziś na każdym kamieniu.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka UNIVERSE unakit”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...