Opis produktu:

Piękny naszyjnik wykonany w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Minerały: koral, perła, magnezyt turkusowy
  • Długość naszyjnika: do wyboru + 3cm łańcuszka do regulacji

Perła – kamień odrodzenia, symbolizuje to co w nas najlepsze: uczciwość, czystość, niewinność i mądrość. Perły pobudzają kobiecość, pomagają w pogłębieniu poczucia własnej wartości i samoakceptacji a także dają poczucie piękna i spokoju wewnętrznego. Porusza traumatyczne wspomnienia i pomaga przepracować ból, smutek, stratę oraz rozwiązać nieprzepracowane konflikty, pokazuje bogactwo uczuć i pomaga kreować pozytywne obrazy. Budzi pragnienie swobody, dbania o duszę.

Magnezyt – kamień prawdy, mówi się że przy nim nie ma oszukiwania się – nie można mieć fałszywej miłości, fałszywych przyjaciół ani wplątywać się w intrygi. Jego energia wyjawia na światło dzienne prawdę. Pomaga radzić sobie w sytuacjach, gdy ma się do czynienia ludźmi trudnymi we współżyciu. Daje ugruntowanie i harmonię, pomaga wysyłać miłość nawet do ludzi, którzy ranią.

Oczyszcza umysł, pomaga w walce z lękiem i w stanach nerwowych, w rozstroju  duchowym, pomaga pozbyć się negatywnych emocji, zmniejsza poczucie rozczarowania i niespełnionych oczekiwań, chroni przed oszukiwaniem samego siebie. Wzmacnia koncentrację,  opanowanie i poczucie odprężenia, cierpliwość i zaangażowanie, miłość do samego siebie, miłość bezwarunkową i namiętność, wewnętrzny spokój podczas medytacji.

Koral – wzmacnia poczucie wspólnoty, pomaga poczuć się jako część całości, ułatwia zrozumienie kwestii życiowych, wspiera naturalny i witalny rozwój ludzi oraz projektów. Wzmacnia meridiany i zaopatruje je w energię, działa na kręgosłup i witalizuje szpik kostny, poprawia regenerację tkanek.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik GOOD VIBES koral, magnezyt i perła”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...