Bransoletka SAILOR z zawieszką z motywem kotwicy oraz kamieniami naturalnymi.

  • Minerał: lapis lazuli, agat karneol –  kule fasetowane o średnicy 2,2-3mm
  • Materiał: kamienie naturalne i elementy ze srebra próby 925 (lub pozłacane do wyboru)
  • Średnica zawieszki: 15mm
  • Rozmiar: do wyboru
  • Gdy wybieramy opcję bez regulacji  podany rozmiar jest długością całkowitą bransoletki, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.
  • Zapięcie: federing

Lapis lazuli – kamień prawdy i wiedzy duchowej.  Jest to kamień pomagający nam na ścieżce rozwoju duchowego – chroni, wspiera i harmonizuje nasz rozwój. Jest związany z czakrą „trzeciego oka”, a także czakrą gardła. Pomaga nam wyrażać się w świecie w sposób spójny, pewny siebie i zgodny z naszą prawdą, ale także z szacunkiem dla innych.Aktywuje głębokie połączenie z całym światem, poczucie jedności i dumę z tej jedności ze wszystkim co nas otacza. Jest to kamień „królewski”, bo potrafi obudzić w nas taką uduchowiona królewskość, polegającą na jasności wizji , świadomości prawdy i pewności siebie w byciu częścią świata. Lapis to kamień śnienia, pomoże Ci jeśli twoim celem jest praca ze snami. Kamień ten umożliwia nam przekroczenie granic fizyczności, widzenie prawdy, porządku świata takim jakim jest. To kamień boskiej inspiracji.

Lapis lazuli to pozbycie się złudzeń i iluzji będących tylko przeszkodą w pełnym korzystaniu z życia, przejście na inny poziom myślenia i rozumowania, w którym dostrzegamy pułapki ego i w którym widzimy nasz pełen potencjał.  Zamiast bawić się w gierki i zabawy ograniczonego widzenia, po prostu widzimy „niewidzialne” drogowskazy i wiemy gdzie chcemy zdążać.  Jednak pamiętaj, że widzieć  co zrobić a to robić to są dwie różne rzeczy.

Karneol zwany jest „kamieniem na poprawę samopoczucia”, oprócz tego pomaga w nauce, ponieważ poprawia pamięć i pobudza inspirujące myśli. Wspomaga przygotowanie przemówień i wspomaga pracę nad głosem, dlatego polecany jest między innymi aktorom. Pomaga wyzwolić się z lenistwa i poprawia witalność. Poprawia samoocenę, dodaje odwagi a osobowości siły. Świetny do medytacji. Łagodzi: gniew, zazdrość, strach, wybuchy wściekłości oraz żal.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka SAILOR lapis lazuli, karneol”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...