Opis produktu:

Bransoletkę AURA z akwamarynem polecamy osobom kochającym podróże, ponieważ kamień ten chroni właśnie podróżujących. Akwamaryn dobrze wpływa na intelekt, pomaga w nauce, komunikacji i dodaje odwagi. Wszystkie te przymioty bardzo przydają się w podróżach.

  • Kamień szlachetny: akwamaryn kula fasetowana 3-3,5mm
  • Materiał: szara nić jedwabna, kamienie naturalne i elementy ze srebra próby 925 (lub pozłacane do wyboru)
  • Rozmiar: regulowany, uniwersalny

Czakra: gardła

Zodiak: ryby, wodnik, baran, bliźnięta

Akwamaryn – nazwa tego minerału pochodzi z łacińskiego aqua marina (woda morska), ze względu na swoją barwę. Akwamaryn jest błękitno-zieloną odmiana berylu. Niebieska barwa akwamarynu symbolizuje nieskończoną dal morską, jest zatem kamieniem żeglarzy i wszystkich , którzy podróżują szlakami wodnymi.

Akwamaryn ujawnia swoje korzystne działanie w szczególności wobec osób wrażliwych. Przynosi spokój, współczucie, świadomość duchową oraz rozwój, ujawnia prawdę o sobie. Przeciwdziała postawom osądzającym. Ułatwia kontakt z wyższą jaźnią, wspomaga skupienie i medytację. Delikatnie zmywa blokady w czakrach.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka AURA akwamaryn”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...