Opis produktu:

Bransoletka TREASURE na obfitość materialną została skomponowana z minerałów, które wspierają przyciąganie pieniędzy.

  • Minerał: rubin, granat, oliwin, cytryn, malachit
  • Materiał: czarna nić jedwabna, kamienie naturalne i elementy ze srebra próby 925 (lub pozłacane do wyboru)
  • Rozmiar: regulowany, uniwersalny

Cytryn – uznawany jest za kamieniem bogactwa, obfitości, dobrobytu. Już w przeszłości używany był jako wsparcie do przyciągania pieniędzy. Energia cytrynu pomaga dotrzeć do źródła problemów i odmienić los.

Malachit – kamień transformacji, noś go przy sobie a będziesz mieć odwagę, żeby przeprowadzić zmiany w życiu – również zawodowym. Malachit zwiększa wytrwałość i pomaga doprowadzać rozpoczęte projekty do pozytywnego zakończenia, wzmacnia siłę woli. Jeżeli masz nowy pomysł i wyczuwasz go intuicyjnie, dzięki malachitowi idea ta zacznie się przejawiać w Twoim  życiu.

Granat – sprzyja wszelkiego rodzaju przedsięwzięciom oraz zdolności do wprowadzania w życie zamysłów i zamierzeń. Jest to kamień manifestacji, tworzenia, rozpoczynania i narodzin czegoś zupełnie nowego. Dodaje pewności siebie w przypadku przedsięwzięć z pewną dozą ryzyka o nieprzewidywalnym efekcie końcowym.

Oliwinem – wspiera realizację pragnień a serca a jednocześnie jest kamieniem finansowej i duchowej obfitości. Przynosi sukces, również materialny, jeśli podąża się właściwą dla siebie ścieżką. Wspiera wzrost bogactwa, wzrost zdrowia, wzrost radości i dobrego samopoczucia. Kamień poprawia zdolność przyjmowania dóbr od wszechświata i akceptowania swojego prawa do szczęścia i bogactwa.

Rubin – kamień obfitości i dynamizmu. Oddziałuje na wiele sfer życia równocześnie. Osobom wypalonym zawodowo, potrzebującym energii, przywraca zostaje chęć działania. Osobom myślącym negatywnie lub rozczarowanym życiem – odbudowuje wiarę i optymizm. Wspiera w podejmowaniu trudnych decyzji oraz ugruntowuje pewność siebie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka TREASURE na obfitość materialną”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...