Nowość – niezwykle efektowny naszyjnik na plecy wykonany ze srebra próby 925 lub dodatkowo pozłacany 24k złotem.

Naszyjnik pięknie uzupełni każdą stylizację z odkrytymi plecami, tak ślubną jak i wieczorową. Naszyjnik został zaprojektowany tak, aby układająca się wzdłuż linii kręgosłupa część łańcuszkowa wysmuklała plecy jak i całą sylwetkę. Jest to detal, który na pewno przyciągnie i przykuje wzrok.

Wykończeniem naszyjnika jest kamień księżycowy –  więcej o jego działaniu przeczytasz na dole strony.

Personalizuj swój naszyjnik i wybierz rodzaj wykończenia, długości elementów jak i minerał, który będzie jego zwieńczeniem. Jeśli chcesz dodać dodatkowe kamienie na części zwisającej lub z przodu, napisz do nas, na pewno razem zaprojektujemy Twój wymarzony naszyjnik.

Modelka ma na sobie naszyjnik o wymiarach: 60cm – część wsuwana przez głowę bez zapięcia, 30cm – część wisząca, długość całkowita z kamieniem

Opis materiałów:

  • Kamień półszlachetny: kamień księżycowy
  • Łącznik: kamień fasetowany w oprawie srebrnej lub pozłacanej, średnica 13mm
  • W zakończeniu naszyjnika kamień  o średnicy 5mm
  • Splot łańcuszka: rolo – kółeczka 1,8mm
  • Długość poszczególnych części łańcuszka do wyboru

Kamień Księżycowy rozpoznamy po srebrzysto-perłowej poświacie. Czasem jego barwa może wpadać w kolor niebieski, zwłaszcza wtedy, gdy kamień jest bezbarwny i prawie przezroczysty. Poświata przypomina światło księżyca – stąd jego  nazwa. W Polsce nie ma bogatej symboliki, ale uznaje się go za minerał, który przynosi szczęście, zwłaszcza osobom urodzonym w czerwcu. Na jego barki zrzuca się również odpowiedzialność za miłość i płodność, oraz ochronę przed złem, zwłaszcza tym, które atakuje nocą – Kamień Księżycowy miał być strażnikiem snów.

Kamień księżycowy wzmacnia emocjonalnie i otwiera na podświadomość, a także oczyszcza intuicję, dzięki czemu można odbierać jej jasny przekaz. Nazywany jest również kamieniem kochanków, ponieważ wzbudza uczucia i potęguje uczucie miłości. To „Kamień tajemnicy”, utożsamiany z energią żeńską. Kiedy kobieta ma w posiadaniu ten kamień, wtedy staje się bardziej atrakcyjna dla otoczenia. Mężczyznom pomaga uzyskać równowagę emocjonalną. Rozbudza w nich typowo żeńskie cechy i uczucia, oraz pomaga zaakceptować kobiecą część swojej natury. Kamień dedykowany jest osobom spod znaku Wagi i Raka. Szczególnie ważny jest dla kobiet: samotnym kobietom przyniesie szczęście w miłości, tym, które pragną zajść w ciążę będzie sprzyjać płodności. Kamień chroni przed złem, dlatego każda kobieta, która czuje się niepewnie, powinna go nosić. Dodatkowo, pomaga przetrwać sytuacje stresujące i kryzysowe.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik łańcuszek na plecy MAGIC MOON”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...