Naszyjnik wykonano w całości z elementów srebrnych próby 925 oraz kamieni naturalnych.

  • Kamień naturalny: kryształ górski  (lub inny do wyboru, spytaj o dostępność)
  • Rozmiar zawieszki – 15mm, grubość: 1,5mm
  • Długość naszyjnika: do wyboru (+dodatkowo 3cm łańcuszka przedłużającego do regulacji)
  • Typ zapięcia: federing 5mm
  • Wykończenie: srebro próba 925 (brak zawieszki w wersji pozłacanej, jeśli chcesz naszyjnik w wersji pozłacanej z inną zawieszką, poinformuj o tym w uwagach do zamówienia)

Kryształ Górski – jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym. Działa zarówno na ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, lub „neutralizatorem”. Jest „wzmacniaczem energetycznym” działający jak akumulator. Umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność do wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej – w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. Pojawia się w nas obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Życie nabiera sensu, gdyż posiadamy samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą.

Drzewo życia – symbol uziemienia i łączności z naturą a poprzez rozłożone gałęzie również z całym Wszechświatem. Jest odniesieniem do życia, odrodzenia oraz długowieczności. Rozłożyste ramiona drzewa jak również zaznaczone korzenie są obrazem rodziny, macierzyństwa i bezpieczeństwa. Drzewo życia symbolizuje szczęście, dostatek i mądrość.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik DRZEWO kryształ górski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...