Opis produktu:

Mega długie i niezwykle efektowne kolczyki inspirowane stylem boho z chwostami wykonanymi z wiskozy, połączonymi z kamieniami naturalnymi w okuciu srebrnym lub pozłacanym. Chwosty w pięciu kolorach do wyboru.

  • Minerał: kamień księżycowy
  • Rodzaj zapięcia: bigle angielskie typu kajdanki, średnica 12mm
  • Wykończenie: do wyboru srebro lub srebro pozłacane 24k złotem
  • Długość kolczyków: około 12cm

Kamień Księżycowy – wzmacnia emocjonalnie i otwiera na podświadomość, a także oczyszcza intuicję, dzięki czemu można odbierać jej jasny przekaz. Nazywany jest również kamieniem kochanków, ponieważ wzbudza uczucia i potęguje uczucie miłości. To „Kamień tajemnicy”, utożsamiany z energią żeńską. Kiedy kobieta ma w posiadaniu ten kamień, wtedy staje się bardziej atrakcyjna dla otoczenia.  Samotnym kobietom przyniesie szczęście w miłości a tym, które pragną zajść w ciążę będzie sprzyjać płodności. Kamień chroni przed złem, dlatego każda kobieta, która czuje się niepewnie, powinna go nosić. Dodatkowo, pomaga przetrwać sytuacje stresujące i kryzysowe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolczyki CHWOSTY kamień księżycowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...