Ten model naszyjnika Konstelacje to jeden z naszych najbardziej oryginalnych pomysłów. Piękny i nieoczywisty – taki jest ręcznie robiony naszyjnik z łańcuszkiem o diamentowanym o splocie rolo,  zawieszką w formie płytki z mikroskopijnymi gwiazdeczkami oraz przepięknym i rzadko spotykanym kamieniem – kyanitem. Zawieszkę można spersonalizować, wybierając odpowiednią konstelację w zależności od znaku zodiaku. To idealna biżuteria dla każdej kobiety, która została stworzona, by codziennie sięgać gwiazd… Jeśli chcesz powiedzieć coś ważnego najbliższej osobie, nie ma lepszego pomysłu od podarowania jej takiego spersonalizowanego naszyjnika z wysokiej jakości surowca, jakim jest srebro (próba 925). W Mollie stawiamy na pełne zadowolenie klientów – na życzenie możemy dopasować splot, rodzaj i długość łańcuszka.

Naszyjnik konstelacja przedstawia wszystkie znaki zodiaku na zawieszce. Personalizuj wg uznania! Wybierz swój znak zodiaku. Każdemu ze znaku przypisany jest odpowiedni układ gwiazd. Gwiazdy na zawieszkach oznaczyliśmy wielokątami oraz punktami – wyglądają niesamowicie! Jeśli chcesz umieścić inny kamień – powiedz nam o tym:)

Koniecznie zwróć uwagę na łańcuszek – składa się on z małych kółeczek o średnicy 2mm.  Naszyjnik diamentowany błyszczy i lśni!

Z pewnością naszyjnik konstelacja będzie cieszył się dużym uznaniem jako prezent lub dodatek do Twojej codziennej stylizacji! Naszyjnik łańcuszek konstelacja podkreśli Twój indywidualny charakter, piękno i niecodzienną stylizację.

 • Kamień szlachetny: kyanit (lub inna wstawka na życzenie)
 • Materiał: srebro próba lub dodatkowo powłoka z 24k złota
 • Średnica zawieszki: 15mm
 • Typ zapięcia: zapinany z przodu – kółko i patyk
 • Splot łańcuszka: rolo, średnica oczek 2mm
 • Długość łańcuszka: do wyboru, długość liczymy od patyka do kółka w zapięciu (długość zwisającego)

Kyanit jest jednym z dwóch kamieni szlachetnych na świecie, które nie gromadzą ani nie zatrzymują negatywnej energii. Ten niebieski kamień przywraca równowagę energetyczną czakr. Bez jakichkolwiek świadomych myśli i intencji potrafi wytworzyć błyskawiczne połączenia energetyczne, natomiast nakierowany myślą właściciela, przyśpieszy proces oraz go wzmocni i spotęguje efekt. Rozwija intuicję i podnosi świadomość osoby, która nosi go przy sobie.

Roztacza energię dobrej komunikacji, wznosi niewidzialny pomost pomiędzy rozmawiającymi osobami, zwiększa telepatię i rozwiązuje niedomówienia. Inspiruje posiadacza do lojalności i sprawiedliwego traktowania osób trzecich. Naprawia uszkodzone relacje, wypełnia lukę między ideami i wierzeniami. Przede wszystkim zachęca do mówienia prawdy i wyrażania siebie. Chroni przed niekorzystną energią, tworząc swoistą tarczę wokół aury posiadacza. Przywołuje marzenia oraz wzmacnia siłę duchową, otwiera bramy do kontaktu z przewodnikiem duchowym. Kyanit odpycha negatywne myśli, smutek, złość, stres oraz nudę. Jego moc zachęca do spokoju i pomaga się w pełni zrelaksować.

Łączy podświadomość z wyższymi wymiarami, jest niezastąpioną pomocą podczas medytacji. Umieszczony na czole przywołuje dalekie wspomnienia z dzieciństwa a przy gardle odkrywa głęboko ukrytą prawdę. Najwięcej korzyści przynosi, kiedy używany jest w czakrze serca, ponieważ jest ona centralną czakrą ciała. Zachęca do słuchania intuicji podczas podejmowania decyzji. Skłania także do zdecydowanego działania i logicznego myślenia.

 

Reviews

 1. Karola (zweryfikowany)

  Przyjechały! I są przecudowne!!<3

 2. flusz (zweryfikowany)

  Stały i przemiły kontakt podczas realizacji zamówienia, a samo zamówienie wysłane ekspresowo. Co do naszyjnika… Nie mam słów! Cudeńko.

Add a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...