Naszyjnik ZODIAK protection o naszyjnik ze znakiem zodiaku i kamieniami ochronnymi.

  • Minerały: czarny i zielony turmalin, granat, ametyst, prehnit
  • Materiał: nić jedwabna oraz elementy ze srebra próby 925 (lub pozłacane do wyboru)
  • Rozmiar: regulowany, uniwersalny maksymalna długość naszyjnika 60-65cm

Wybierz swój znak zodiaku. Każdemu ze znaku przypisany jest odpowiedni układ gwiazd. Gwiazdy na zawieszkach oznaczyliśmy wielokątami oraz punktami – wyglądają niesamowicie! Jeśli chcesz umieścić inny kamień – powiedz nam o tym:)

Turmalin – bogactwo, przyjaźń, miłość, a przy tym równowaga, harmonia. Kamień ten zaliczany jest do kamieni słonecznych, a więc przyciąga przyjaźń i inspirację i wszystkie inne dobre energie. 

Czarny turmalin – (szerl) uchodzi za najlepszy kamień ochronny, wspiera opanowanie, zmniejsza stres, chroni przed zewnętrznymi wpływami, wspiera trzeźwość myślenia, jasność, logikę i racjonalność. Neutralizuje wpływ promieniowania, elektrosmogu, pobudza nerki, oczyszcza organizm z metali ciężkich.

Znak zodiaku: wszystkie

Zielony turmalin – (verdelit) – pomaga w wizualizacji, poprawia ogólne samopoczucie, pomaga pozbyć się negatywnej energii, przynosi dostatek, kreatywność i sukces, wspiera spokój umysł, wspomaga pracę mózgu. Korzystnie wpływa na: oczy, serce, grasicę i układ odpornościowy.

Znak zodiaku: Koziorożec

Czakra: serca, trzeciego oka

Turmalin to kamień szlachetny o potężnej mocy. Doskonale utrzymuje ładunek energetyczny, a to dlatego, że jest piroelektryczny – zmiana temperatury powoduje powstanie ładunków elektrycznych – oraz piezoelektryczny – ma zdolność do przechowywania ładunków elektrycznych oraz do przetwarzania energii.

Granat – równowaga emocjonalna, energia twórcza i witalność, sprzyja dostatkowi i zmianom. Pomaga zwalczyć depresję, chaos, traumę emocjonalną, wspiera rozwój duchowy, pogłębiając świadomość. Pomaga przy anemii, artretyźmie, oczyszcza krew, obniża ciśnienie, pomaga przy niedoczynności tarczycy i niedoborze jodu. Wyrównuje popęd płciowy.

Znak zodiaku: Lew, Panna, Koziorożec, Wodnik

Czakra: serca

Ametyst – to kamień szlachetny i jedna z najpiękniejszych odmian kwarcu występująca w wielu odcieniach fioletu. Jego nazwa pochodzi od greckiego słowa „amethysos” czyli w polskim tłumaczeniu „trzeźwy”. Ametyst nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą.  Może okazać się kamieniem szczególnie cennym dla osób na odpowiedzialnych stanowiskach pracy. Tutaj bowiem ważna jest umiejętność łączenia wiedzy i doświadczenia z intuicją, oraz taki sposób myślenia, który wolny jest od schematów, gdyż każda sytuacja różni się znacznie od poprzedniej. Aktywność zawodowa może być w równym stopniu kreatywna, jak i efektywna. Energia Ametystu wpływa na te oba obszary i łączy je w postaci pełnego profesjonalizmu naszej pracy. Nie ma już miejsca na ograniczenia, dotychczasowe wzorce myślenia czy niezdrowe przywiązanie do rzeczy lub osób. Horyzont możliwości naszego rozwoju zostaje poszerzony.
Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy (biur, domów, sklepów) z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii. Dotyczy to także sfery życia seksualnego – również w tym obszarze dzięki częstym kontaktom z energią Ametystu możemy wykazywać się większą fantazją, a w konsekwencji dawać i otrzymywać więcej satysfakcji.

Znak zodiaku: Panna, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Czakra: korony

Prehnit – zwiększa wewnętrzną wiedzę o sobie, pokazując drogę do rozwoju duchowego poprzez dostrojenie się do boskiej energii. Łączy wolę i serce, pozwalając na osiągniecie najwyższego dobra. Wykorzystywany jako kamień widzenia podczas medytacji. Można nosić prehnit dla wzmocnienia swojej intuicji. Bardzo ochronny kamień, pomaga zrozumieć i rozwiać nieprzyjemne, bolesne wspomnienia, ułatwia bycie tu i teraz. Wspomaga snuciei zapamiętywanie marzeń sennych. Wspiera w leczniu anemii i dny moczanowej.

Znak zodiaku: Koziorożec, Waga

Czakra: serca, trzeciego oka

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik ZODIAK protection”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...