Naszyjnik ze wstawką z kyanitów oraz zawieszką z motywem serca w wykonany ze srebra próby 925 lub dodatkowo pozłacany 24k złotem.

  • Kamień szlachetny: turmalin (lub inny do wyboru, spytaj o dostępność)
  • Rozmiar zawieszki – szerokość: 13,3mm, wysokość: 11mm, grubość: 4,3mm
  • Nić jedwabna: czerwona (lub inny kolor, spytaj o dostępność)
  • Długość naszyjnika: regulowana do maksymalnej długości 65cm, wkładany przez głowę, regulowany kuleczką

Turmalin – bogactwo, przyjaźń, miłość, a przy tym równowaga, harmonia. Kamień ten zaliczany jest do kamieni słonecznych, a więc przyciąga przyjaźń i inspirację i wszystkie inne dobre energie. Turmaliny to mieszaniny barwnych skał z grupy krzemianów.

Turmalin to kamień szlachetny o potężnej mocy. Doskonale utrzymuje ładunek energetyczny, a to dlatego, że jest piroelektryczny – zmiana temperatury powoduje powstanie ładunków elektrycznych – oraz piezoelektryczny – ma zdolność do przechowywania ładunków elektrycznych oraz do przetwarzania energii. Kamień ten uwalnia jony ujemne i emituje promieniowanie podczerwone.

Turmalin czarny -wspiera opanowanie, zmniejsza stres, chroni przed zewnętrznymi wpływami, daje trzeźwość, jasność, logikę, najlepszy kamień ochronny.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Naszyjnik HEART silk”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...