Opis produktu:

Nowość – piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamień półszlachetny: opal kula fasetowana (UWAGA: na zdęciu produktu jest kula gładka w tej chwili niedostępna w hurtowni)
  • Kamienie: kulki o średnicy: 4mm
  • Przekładki srebrne oponki o średnicy: 3,5mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar: do wyboru + 3cm łańcuszka przedłużającego
  • Wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru

Opal – jest kamieniem, który ułatwia zamknięcie pewnych etapów życia. Umożliwia obiektywne spojrzenie na wydarzenia z przeszłości i jeśli były przykre, uwolnienie się od nich. Odcięcie się od przykrych doświadczeń nie koniecznie polega na ich zapomnieniu, lecz na ich akceptacji takimi, jakie były oraz zrozumieniu ich sensu. Zrozumienie naszych własnych wspomnień oczywiście nie odbędzie się z dnia na dzień – czasami potrzeba długich lat. Energia opali powoduje, że mimo bolesnych doświadczeń albo odwrotnie – wspaniałych chwil, które przeżyliśmy – nie cofamy się ani nie stoimy w miejscu rozpamiętując przeszłość. Wspomagają naszą świadomość tego, że jesteśmy bogatsi o doświadczenia a jednocześnie nadal jesteśmy tacy sami jak kiedyś. Możemy zdobywać nowe doświadczenia i rozwijać się realizując swoje marzenia a bliscy, którym na nas zależy – kochają nas za to, że jesteśmy, a nie za to kim byliśmy w przeszłości.
Energia opalu pomaga zrozumieć, że wszystko na świecie jest z sobą powiązane. To, co dajemy innym – wraca do nas zwielokrotnione. Warto więc dawać w każdej sytuacji dużo tego, co mamy najlepsze, nie zwracając uwagi na to, iż jesteśmy w tym często osamotnieni.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka GEMS opal”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...