Opis produktu:

Nowość – bransoletka PASELOVE powraca, tym razem z pięknym wielobarwnym amazonitem, wykonana w całości ze srebra próby 925 oraz z kamieni naturalnych.

  • Kamień półszlachetny: amazonit – lub inny na życzenie
  • Kształt: kulki gładkie o średnicy: 3,5mm
  • Przekładki srebrne i pozłacane kulki o średnicy: 2-2,2mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Łańuszek przedłużający: 3cm
  • Rozmiar oraz wykończenie: srebrne lub pozłacane – do wyboru – w wersji pozłacanej zmieniona jest sekwencja kulek srebrnych i pozłacanych, tzn. dominują wtedy pozłacane, czyli układ jest odwrotny niż na zdjęciu głównym.

Amazonit jest dedykowany pisarzom, muzykom, tancerzom, malarzom i rzeźbiarzom. Daje nie tylko upust kreatywności, ale też przynosi szczęście hazardzistom. Przyciąga pieniądze i dobrobyt finansowy. Dla każdego, kto jest zdecydowany podjąć ryzyko, będzie dużym wsparciem, bo przyciąga powodzenie i spektakularne sukcesy. Kamień półszlachetny służy do odpędzania zmartwień, niepowodzeń i wszystkiego, co przywodzi strach oraz inne, niesprzyjające, niższe wibracje. W starożytności wierzono, że Amazonit ma właściwości odmładzające, dlatego ochoczo noszono kamień młodości na szyi, aby przeciwdziałać naturze. Jest wsparciem w negatywnych emocjach – jeśli nie wiemy jak poradzić sobie z natłokiem zmartwień i ogarniającym nas strachem, wtedy warto przeprowadzić medytację z udziałem kamienia. Minerał pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy, co sprawia, że w trudnych sytuacjach życiowym wspomaga uzyskanie równowagi. To symbol nadziei, wiary i optymizmu – jeśli czujemy, że nie ma w naszym życiu większego sensu i celu, wtedy warto wesprzeć się Amazonitem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka PASTELOVE amazonit”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...