Opis produktu:

Kolczyki Konstelacje to jeden z naszych najbardziej oryginalnych pomysłów. Pięknę i nieoczywiste – takie są srebrne pozłacane kolczyki z delikatną zawieszką w formie płytki z mikroskopijnymi gwiazdeczkami.

  • Średnica zawieszki – 15mm
  • Rodzaj zapięcia: bigle angielskie
  • Wykończenie do wyboru: srebro pr. 925 lub dodatkowo pozłacane 24k złotem
  • Znak zodiaku do wyboru

Zawieszkę można spersonalizować, wybierając odpowiednią konstelację w zależności od znaku zodiaku. To idealna biżuteria dla każdej kobiety, która została stworzona, by codziennie sięgać gwiazd… Jeśli chcesz powiedzieć coś ważnego najbliższej osobie, nie ma lepszego pomysłu od podarowania jej takiego spersonalizowanego prezentu z wysokiej jakości surowca, jakim jest srebro (próba 925).

Każdemu ze znaków przypisany jest odpowiedni układ gwiazd. Gwiazdy na zawieszkach oznaczyliśmy wielokątami oraz punktami – wyglądają niesamowicie! Zawieszka z konstelacjami, to nasza największa duma w Mollie.  Z pewnością kolczyki konstelacje będą cieszyły się dużym uznaniem jako prezent lub dodatek do Twojej codziennej stylizacji!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolczyki KONSTELACJE bigle”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...