Opis produktu:

Piękna bransoletka wykonana w całości ze srebra próby 925 (lub dodatkowo pozłacana 24karatowym złotem) oraz z kamieni naturalnych.

Do wyboru wykończenie pozłacane lub srebrne. Ilość kamieni może się różnić w zależności od rozmiaru bransoletki. Rozmiar bransoletki do wyboru.

  • Kamienie naturalne: czarny turmalin, agat karneol, kamień syntetyczny – cyrkonia szampańska
  • Kamienie: kulki fasetowane stopniowane 2,2-3,5mm
  • Typ zapięcia: federing
  • Rozmiar: do wyboru +  dodatkowa regulacja łańcuszkiem 3cm
  • Jeśli wybierasz opcję bez regulacji, sugerujemy do obwodu nadgarstka dodać  minimum 1cm, aby udało się wygodnie zapiąć bransoletkę.

Karneol zwany jest „kamieniem na poprawę samopoczucia”, oprócz tego pomaga w nauce, ponieważ poprawia pamięć i pobudza inspirujące myśli. Wspomaga przygotowanie przemówień i wspomaga pracę nad głosem, dlatego polecany jest między innymi aktorom. Pomaga wyzwolić się z lenistwa i poprawia witalność. Poprawia samoocenę, dodaje odwagi a osobowości siły. Świetny do medytacji. Łagodzi: gniew, zazdrość, strach, wybuchy wściekłości oraz żal.

Turmalin to kamień szlachetny o potężnej mocy. Doskonale utrzymuje ładunek energetyczny, a to dlatego, że jest piroelektryczny – zmiana temperatury powoduje powstanie ładunków elektrycznych – oraz piezoelektryczny – ma zdolność do przechowywania ładunków elektrycznych oraz do przetwarzania energii. Kamień ten uwalnia jony ujemne i emituje promieniowanie podczerwone.

Turmalin czarny -wspiera opanowanie, zmniejsza stres, chroni przed zewnętrznymi wpływami, daje trzeźwość, jasność, logikę, najlepszy kamień ochronny.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka WARM mix”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...