Opis produktu:

Bransoletkę AURA z amazonitem polecamy w szczególności na poprawę samopoczucia oraz ryzykantom. Amazonit nie tylko korzystnie wpływa na kreatywność, ale przynosi też szczęście hazardzistom. Dla każdego, kto jest zdecydowany podjąć ryzyko, będzie dużym wsparciem, bo przyciąga powodzenie i spektakularne sukcesy.

  • Kamień półszlachetny: amazonit kula fasetowana 3-3,5mm
  • Materiał: szara nić jedwabna, kamienie naturalne i elementy ze srebra próby 925 (lub pozłacane do wyboru)
  • Rozmiar: regulowany, uniwersalny

Czakra: serca

Zodiak: panna

Amazonit jest dedykowany pisarzom, muzykom, tancerzom, malarzom i rzeźbiarzom. Przyciąga pieniądze i dobrobyt finansowy. Służy do odpędzania zmartwień, niepowodzeń i wszystkiego, co przywodzi strach oraz inne, niesprzyjające, niższe wibracje. W starożytności wierzono, że Amazonit ma właściwości odmładzające, dlatego ochoczo noszono kamień młodości na szyi, aby przeciwdziałać naturze. Jest wsparciem w negatywnych emocjach – jeśli nie wiemy jak poradzić sobie z natłokiem zmartwień i ogarniającym nas strachem, wtedy warto przeprowadzić medytację z udziałem kamienia. Minerał pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy, co sprawia, że w trudnych sytuacjach życiowym wspomaga uzyskanie równowagi. To symbol nadziei, wiary i optymizmu – jeśli czujemy, że nie ma w naszym życiu większego sensu i celu, wtedy warto wesprzeć się Amazonitem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bransoletka AURA amazonit”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...