Opis produktu:

Niezwykle efektowne kolczyki z kamieniami naturalnymi.

  • Minerał: czarny onyks – kształt łezka fasetowana, rozmiar razem z okuciem srebrnym 9X16mm
  • Rodzaj zapięcia: bigle angielskie typu kajdanki, średnica 12mm, grubość: 2,5mm
  • Wykończenie: srebro próba 925

Czarny Onyks nazywany jest „kamieniem wewnętrznej siły”, gdyż jego energia wzmacnia wytrzymałość i odporność przy wykonywaniu trudnych, złożonych zadań czy projektów. Doskonale komponuje się z życiem ludzi będących cały czas w biegu – dosłownie i w przenośni. Jego energia intensyfikuje wydajność organizmu, wzmacnia odporność psychofizyczną oraz przyspiesza regenerację zarówno po wysiłku fizycznym, jak i po stresujących wydarzeniach. Onyks pasuje zatem do stylu życia tak samo sportowców, jak i wykonawców stresującej pracy – menadżerów, specjalistów, osób z obsługi klienta czy tych organizujących eventy. Jednym słowem dla wszystkich pracujących pod silną presją czasu i przy wysokim poziomie adrenaliny. Osoby takie potrzebują szybko i trafnie podejmować decyzje, logicznie wyciągać wnioski z bieżących, często niejasnych faktów i zwracać uwagę na szczegóły, które czasami stanowią klucz do rozwiązania problemu.
Czarny Onyks to idealny kamień także dla uczniów i studentów, nauczycieli, księgowych, prawników oraz informatyków – pomaga w skupieniu uwagi na najmniejszych detalach, ułatwia analizę przyczynowo-skutkową faktów, dodaje cierpliwości i uczy samodyscypliny.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolczyki DROP XL onyks”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone.

Bezpieczeństwo produktu

 

Przechowywanie:

Biżuterię srebrną i srebrną pozłacaną należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, najlepiej w zamkniętym pojemniku lub woreczku ochronnym, aby uniknąć zanieczyszczeń i zarysowań. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim światłem słonecznym, które mogą przyspieszyć proces matowienia lub oksydacji.

 

Użytkowanie:

Podczas noszenia biżuterii unikaj nadmiernego nacisku lub gwałtownego zginania elementów, aby zapobiec ich uszkodzeniu. Srebrne elementy mogą być podatne na mechaniczne zarysowania. W razie stwierdzenia uszkodzenia któregokolwiek z elementów produktu zaniechaj jego użytkowania.

 

Kontakt z chemikaliami:

Unikaj kontaktu półfabrykatów z detergentami, kosmetykami, perfumami oraz chlorowaną wodą. Substancje te mogą osłabiać strukturę metalu, powodować matowienie lub zmniejszać trwałość warstwy złocenia.

 

Bezpieczeństwo dzieci:

Biżuteria zawiera małe elementy, które mogą stanowić ryzyko zadławienia. Należy ją przechowywać poza zasięgiem dzieci i unikać kontaktu z dziećmi poniżej 3 roku życia.

 

Bezpieczny skład:

Srebro stosowane w biżuterii nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak nikiel, kadm, ołów oraz innych związków chemicznych objętych regulacjami REACH i GPSR. Produkty te spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla osób o wrażliwej skórze.

 

Podmiot odpowiedzialny:

P.H.U. „Frantex” Marta Nosewicz-Ostrowska

Ul. Zwycięstwa 22K

05-126 Nieporęt

NIP: 8481678888

Może Ci się także spodobać...

Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną  Mollie - sklep z biżuterią srebrną i pozłacaną #MiniLayerMollie

Zapisz się i odbieraj
rabaty i dedykowane zniżki...